Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada eşle yüzmek

Rüyada eşle yüzmek

Rüyada eşle yüzmek başarılarının artacağına, işlerinin düzeleceğine, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin de ortadan kalkacağına, maddi olarak çok büyük zorluklarla karşılaşacağına, hayırlı bir yoldan gidilmesi ile zor gibi görünen bir işin hızlı bir şekilde yapılacağına, içinin ve kafasının da rahat edeceğine, aile bireyleri arasında tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, başarılı çalışmalara ortak olunacağına, kişinin her yere yetişmekte zorlanacağına yorulur.

Rüyada eşle yüzmek gördüyseniz:

  • Aralarından birisini seçip üzerine gitmeniz durumunda oldukça tatminkar sonuçlar elde edebilirsiniz.

Rüyada eşinin denizde yüzdüğünü görmek hak ve din yolunu bırakacağına, gözünü para hırsı bürüyeceğine, sabırla hayatına devam edeceğine, dinin emirlerini hiçe sayacağına işarettir.

Rüyada eşinin yüzdüğünü görmek çok hayırlı işlere yatırım yapacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, çok çabalamalarına, ısrarlarına ve diretmelerine rağmen iş hayatı ile ilgili birçok sorun yaşayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine, dertlerinden arınacağına işaret etmektedir.

Rüyada eşiyle yüzmek kazancının düşeceğine ve bu nedenle yokluk içinde kalacağına, kolaylık elde edeceğine, geçim sıkıntısı çekmeyeceği gibi, ün sahibi, saygın biri haline geleceğine rivayet eder.

Rüyada eşiyle beraber yüzmek başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve Allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına, sıkıntılarını çözmek için adım atacağına, sağlığının ve moralinin de yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada eşle yüzmek hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, hem rahat hem de huzurlu bir yaşam geçireceğine, hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına, sıkıntıların ve dertlerin artacağına işaret etmektedir.

Rüyada eşinin havuzda yüzdüğünü görmek bir sağlık sorunuyla uğraşmak zorunda kalınacağına, çok üzüntülü yollardan geçeceğine, makama ve rızka sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada eşiyle denizde yüzmek daha sonra iş hayatına tekrar dönüleceğine, önemli işlere imza atacağına, yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada yılanlarla yüzmek o kilerin gittikçe rızıkla dolacağına, kişinin evlatlarının artacağına, malının ve parasının da büyüyeceğine, yarınlarına dair endişelerinin biteceğine ve hayatın artık rüya sahibinin yüzüne gülmeye başlayacağına, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments