Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada eşinin zina ettiğini görmek

Rüyada eşinin zina ettiğini görmek

Rüyada eşinin zina ettiğini görmek böylece eğlenceli ve rahat bir hayat geçirmeye başlayacağına, her çalışmanın büyük başarılar kazandıracağına, kazançlı bir işe girileceğine, maddi ve manevi zararların sona ereceğine, çok büyük mutluluklar yaşanacağına, maddi ve manevi sıkıntıların yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine, kâbus gibi günlerin geleceğine, ortaklık kurulan kişilerle büyük bir tartışma yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada eşinin zina ettiğini gördüyseniz:

  • Bazı anlaşmalar, düzenlemeler veya kişiler sizi kısıtlıyor olabilir ya da kısıtlayabilir.

Rüyada eşinin zina ettiğini görmek içinde bulunduğu sıkıntılı durumlardan tamamen kurtulacağına, iyi niyetle ses çıkarmayan rüya sahibinin bu durumdan hoşnut olmayarak yöneticileriyle görüşeceğine, verilen bir karar doğrultusunda hareket edilmemesinden ötürü çok büyük bir zarara uğranacağına ve rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine rivayet eder.

Rüyada eşinin zina yaptığını görmek evinde ve işinde yardımcıları olacağına, elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceğine, stresini atacağına, çevresindeki kimselerin kendisini yarı yolda bırakıp, ona en büyük darbeyi vuracaklarına ve rüya sahibinin de uzun süre bu nedenle belini doğrulatamayacağına delalet eder.

Rüyada eşini zina ederken görmek sorunların eşle oturup konuşularak çözüme kavuşturulacağına, Allah’ın izni ile çok rahat edileceğine, atılan adımların boşa gideceğine, sorunlu ve üzüntülü zamanlar geçirileceğine, sıkıntıların ve zorlukların günden güne daha da artacağına, yeni işler konusunda büyük adımlar atılacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine inanılır.

Rüyada eşinin başkasıyla zina yaptığını görmek bazı radikal kararlar alınacağına, insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve maddi açıdan çok büyük kazançlar elde edileceğine, çok güzel ve rahat bir hayata adım atılacağına işaret eder.

Rüyada eşini zina yaparken görmek çalışma hayatında bir takım zorluklar yaşamaya, malın bereketinin artmasına, hayırlı kişilerle bir araya geleceğine, yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada eşin zina yaptığını görmek gurur verici, kişinin ailesini mutlu edecek işler yapacağına, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, çok büyük emek vererek hazırladığı bir çalışmadan beklediği verimi ve kazancı elde edemeyeceğine, solan yüzünün güleceğine delalettir.

Rüyada karısının zina ettiğini görmek haram ile helali ayıran bir bakış açısıyla hareket edileceğine, karşısına çıkan bazı kötü olaylardan sonra güzel bir döneme gireceğine, kendisini rahat ettirecek bir iş yapacağına, sorunlarının son bulacağına delalet eder.

Rüyada arkadaşının zina ettiğini görmek büyük bir zenginliğe ve üne kavuşulacağına, sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine, sıkıntılarından kurtulup iş hayatı içinde çok büyük başarılar kazanarak adından çok söz ettireceğine, yaşamında adeta mucize sayılacak gelişmelerin olacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments