Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada erkek kadın görmek

Rüyada erkek kadın görmek

Rüyada erkek kadın görmek zenginlik kazanacağına, rakiplerinin çok daha ilerisinde bir konuma geleceğine, insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine, çok büyük sıkıntıya düşeceğine, maddi ve manevi olarak zorluk yaşayacağına, arkadaşlardan biri ile kurulan işte beklenenden daha büyük kazanç elde edileceğine, anne baba hayır dualarının alınacağına, sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına, kısmetli bir işe atılmaya, büyük miktarda para kazanacağına, iyi bir iş hayatına sahip olacağına ve rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, rüyayı gören kişinin maddi ve manevi huzuru yakalamayı başaracağına delalet etmektedir.

Rüyada erkek kadın gördüyseniz:

  • Sizi olmadık tartışmaların içerisine giren kişilerle aynı vagona binmeniz sıkıntı yaratabilir.

Rüyada kadın elbisesi giyen erkek görmek kıvrak zekâsı sayesinde de işinde alıp yürüyeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, çok büyük atılımlar yapacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, bereket ve zenginliğe kavuşacağına inanılır.

Rüyada kadında erkek organ görmek sayfiye bir yerde kafa dinleyip, kendisi ile baş başa kalacağına, yaşamı boyunca bu ilkeden ödün vermeyeceğine, bir sebeple çok büyük üzüntüye uğrayacağına tabir olunur.

Rüyada bir kadında erkek organı görmek sevdiği kişiden ihanet göreceğine, gözden düşeceğine, yapılan çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler ile büyük adımlar atılacağına, ancak gereken aşamalar aşılmadığı için yer yer sıkıntı çekileceğine alamet etmektedir.

Rüyada erkeğin kadın elbisesi giydiğini görmek çeşitli kişilerden ve işi bilen insanlardan fikir alacağına, sevilen kişiler ile kurulan iş ortaklığı sayesinde iş dünyasında çok iyi bir noktaya gelineceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına inanılır.

Rüyada hamile kadın erkek bebek görmek hayallere kendini çok fazla kaptıracağına ve bu nedenle de çok üzüleceğine, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, işlerinin yoluna gireceğine, el attığı her işte çok büyük başarı kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada kadının erkek organı olduğunu görmek sakin, hoşgörülü ve saygılı bir kişi olunacağına, evlendiği hayırlı kısmet ile yakın zaman içinde aralarının açılacağına, çirkin bir iş yapmaya tabir olunur.

Rüyada tanımadığın kadın ve erkek görmek yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine, bir sebeple rüya sahibinin tekin olmayan kişiler ile sorun yaşayacağına, toparlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada kadın birini erkek görmek bulunduğu işin kendisini tatmin etmemesi üzerine başka bir şehre taşınacağına, yaşadığı zor günlerin biteceğine, kendisini yaralanmış, darbe almış, yenilgiye uğramış hissedeceğine, çok üzüleceğine ve de bir süre toparlanamayacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments