Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada dondurma yiyen birini görmek

Rüyada dondurma yiyen birini görmek

Rüyada dondurma yiyen birini görmek aile içindeki huzurun ve iyi geçiminin de bozulacağına, kafasının karışacağına, karlı işler yapma olanağı elde edeceğine, kısmet alacağına, gelecekle ilgili isabetli kararlar vereceğine, işlerinin yoluna gireceğine, gelirinin çoğalacağına, gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına, geçim derdine düşeceğine, yaşamdan elini eteğini çekeceğine delalettir.

Rüyada dondurma yiyen birini gördüyseniz:

  • Bazı konularda bazı kişilerin dikkatini çekebilmek için sabırsızlanabilirsiniz.

Rüyada dondurma sattığını görmek iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine ve rüya sahibinin arkasından dua edenlerin çoğalacağına, geçmişte yapılan hataların tekrarlanmayacağına ve ortaya çıkacak bir sağlık sorununun tedavisi için sıcak bir bölgeye seyahat edileceğine, bir sebeple borcun gittikçe artacağına, daha da büyüyüp ödenmeyecek hale geleceğine delalettir.

Rüyada dondurma aldığını görmek kesesinin her daim dolu kalacağına, bir sebeple aile bireyleri arasında kısa süreli bir tatsızlık yaşanacağına, ancak aile büyüklerinden istenen yardımın karşılık bulması sayesinde bu durumun kısa süre içinde düzeltileceğine, yediği ekmeğin verimli olacağına alamet eder.

Rüyada dondurma dükkanı görmek kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine, doğru yatırımlar ile maddi olanakların daha iyi hale getirileceğine, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine delalettir.

Rüyada dondurma almaya çalışmak üzüntülerinin mutluluğa dönüşeceğine, kendisine tuzak kuranları fark edeceğine, bir sebeple çok uzak bir yerden çok kötü bir haber alacağına alamet etmektedir.

Rüyada biriyle dondurma yemek sorun yaratan durumların ortadan kalkacağına, ailesini kaybedeceğine, üzerine düşen bazı çalışmaları yakın zamanda gerçekleştireceğine, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada cevizli dondurma görmek yeni bir sayfa açacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, umudu ve gücünü yitirmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada erimiş dondurma yemek maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma geleceğine, yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine, verilen kararların bir türlü hayata geçirilemeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada karda dondurma yemek hayır getirecek bazı çalışmaların ortaya konulması sayesinde kötü şansın kırılacağına, ancak daha sonra ortaya çıkan dini duygulara cevap vereceğine, kişisel kavgaların son bulacağına delalettir.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir yorum

  1. Rüyamda eski gelinimizle kavga ettiğimi gördüm Kavga esnasinda dondurma yiyordu.Bende elindeki dondurmayı alıp üzerine attim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.