Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada denizle konuşmak

Rüyada denizle konuşmak

Rüyada denizle konuşmak maddi gücünün yerine geleceğine bu durumun özel ve sosyal hayatına da olumlu yönde etki edeceğine, rüya sahibinin mutluluğunun yüzünden okunur olacağına, aşırı gururlu bir şekilde, ilkelerinden asla taviz vermeden, onurlu bir yaşam süreceğine, sorunlarını çözüme kavuşturacağına, çok üzücü olaylar işe karşılaşacağına, bu durumlardan kurtulmak için çok sevdiği ve değer verdiği kişilerden destek isteyeceğine, yeni başlangıçların ve gelişmelerin yaşanacağına, başarıya giden yolunun engelsiz olacağına, en büyük hayalinin gerçekleşeceğine ve hayata yeni bir başlangıç yapacağına, rüyayı gören kişiyi çok zor durumlara düşürecek olaylardan kurtulacağına yorulur.

Rüyada denizle konuşmak gördüyseniz:

  • Planlarınızı değiştirmeniz sizi olumsuz yönde etkilemeyecek.

Rüyada denizle konuşmak sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine ve son zamanlarda adından sıkça söz ettiren biri olacağına, maddi ve manevi olarak geçirdiği zor günlerin biteceğine işaret eder.

Rüyada ölmüş biri hakkında konuşmak keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine ve hayırlı bir evlada sahip olacağına, muradına ereceğine, gönül hoşluğu yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölüyle konuşmak elini öpmek zor zamanların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, hayal kırıklığına düşeceğine, umduklarını bulamayacağına, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına işaret etmektedir.

Rüyada mezarlıkta ölülerle konuşmak yakın zaman içinde çıkan anlaşmazlıkların çözüme kavuşacağına, insanlar tarafından çok sevilip sayılacağına ve böylece mutlu bir hayat süreceğine, eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine yorulur.

Rüyada ölmüş dayıyla konuşmak malın ve paranın bir kısmının fakir fukaraya yardım için  harcanacağına, yardımcı tuttuğu bir işte çok rahat edeceğine, ancak daha sonra yardımcısından ihanet göreceğine, uzun soluklu bir çalışmanın yarıda kesileceğine ya da askıya alınmak zorunda kalınacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına delalettir.

Rüyada başka dilde konuşmak işlerinde yaşanan aksiliklerin herhangi bir sorun yaratmadan ortadan kalkacağına, en büyük desteği de dostlarından ve ailesinden göreceğine, kudretli ve hikmetli kimse olacağına işarettir.

Rüyada ölülerle konuşmak hiç tatmadığı heyecanları tadacağına ve bilmediği duyguları öğreneceğine, dualarından hayır görmeyeceğine, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa zamanda ulaşacağına ve çok büyük kazanç elde edeceğine delalettir.

Rüyada ölmüş kadınla konuşmak karşısına çıkan diğer engelleri de rahat bir şekilde aştıktan sonra kendisini tamamen iş hayatına vereceğine, bu sayede çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve ferahlığa kavuşacağına, çok büyük başarılar elde edileceğine, maddi imkânlarının azalacağına, bunalımlı günler geçirileceğine alamet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments