Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada delik parmak

Rüyada delik parmak

Rüyada delik parmak yapılan işin bol kazanç getireceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve sonraki dönemlerde bu durumdan kaynaklanan sıkıntılardan çok çekeceğine, yaşamına renk, heyecan ve hareketlilik geleceğine, hayatının en güzel günlerini geçireceğine, gülmek suretiyle şifa bulacağına, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine, ancak daha önce kazandığı deneyimleri çok büyük bir başarı ile kullanacağına, hobilerine eğileceğine, dostlarını da iyi seçeceğine, çok büyük kazançlar getireceğine, maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına rivayet eder.

Rüyada delik parmak gördüyseniz:

  • Siz bir kadınsanız iş konularında fazla aktif olmamanız daha verimli olabilir.

Rüyada parmağını delik görmek diğer aile bireylerinin de işe katılacağına, spora başlayacağına ve bu sayede sağlığının çok iyi bir durumda olacağına, insanlara öncülük edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada baş parmağı delik çorap görmek çevresi tarafından arkasından dua edecek kimselerin çok olacağına, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine, kazancının ve mutluluğunun yerinde olup, rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek kimsenin yapmak istemeyeceği ancak çok kazanç getirecek çalışmalara imza atacağına rivayet eder.

Rüyada parmağının delik olduğunu görmek gülmeyi ve eğlenmeyi başaracağına, makamının ve itibarının yükseleceğine, dünyevi hayatını garanti altına alacağına delalet eder.

Rüyada parmağı delik çorap görmek üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine, disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine de örnek olacağına, maddi anlamda boşluğa düşüleceğine, işlerin günden güne daha da kötüleşeceğine, rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada delik parmak sağlık sorunlarının geçici olacağına, almış olduğu borçları yakın bir zaman içinde geri ödeyeceğine, de işiyle büyük sükse ve ün yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada delik dağ görmek rüya sahibinin hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine, borçlarının kapanacağına ve yaşamının daha kolay hale geleceğine, çok başarılı olunacağına, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada cebinin delik olduğunu görmek ancak atacağı bazı adımlar sayesinde bu sorunlardan kurtulup yaptığı şeyden ötürü büyük pişmanlık yaşayacağına, büyük başarılar kazandığı ortaklıklardan birinde hiç istemediği halde bir kırılma yaşayacağına ve sıkıntılı bir döneme gireceğine, kötü giden bir birlikteliğin düzeleceğine, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına rivayet eder.

Rüyada delik yatak görmek sıkıntılı, düşünceli, endişeli ve korku dolu günler geçireceğine, maddi ve manevi olarak büyük sorunlar yaşayacağına, bol muhabbette olacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.