Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada çorba ekmek

Rüyada çorba ekmek

Rüyada çorba ekmek rüyayı gören kişiye hayırlı kısmetler ve büyük başarılar sağlayacağına, yuva kurmak için yapılan bir hamlenin boşa gideceğine, sorunların kısa sürede aşılacağına, işlerin daha iyi bir hal alacağına ve iş dünyası içinde çok kısa sürede çok yol kat edeceğine, girdiği işlerde hayal kırıklığı yaşamayacağına, anne babanın çok hoşuna gidecek bir adım atılacağına, rahat bir döneme gireceğine, kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, değişik, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına rivayet eder.

Rüyada çorba ekmek gördüyseniz:

  • Detaylara dikkat etmeniz durumunda gelirlerinizi arttırabilir, karlı alışverişler yapabilir veya imajınızı güçlendirebilirsiniz.

Rüyada çorbaya ekmek banmak sıkışık geçen bir sezonun ardından biraz kafa dağıtmak ve daha rahat bir nefes almak için tatile çıkılacağına, kısa süreli bir yolculuğun yaşanacak aksilikler yüzünden gereğinden fazla uzayacağına, yaptığı iş ile başarılı olacağına ve hayatını garanti altına alacağına, oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada çorba ekmek sağ salim yolculuğunu bitireceğine, sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, yeni gayrimenkuller alınacağına rivayet eder.

Rüyada çorba ekmek yemek maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine, maddi ve manevi olarak büyük kazanç elde edeceğine, şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine yorulmaktadır.

Rüyada çorba pişirdiğini görmek yakın zamanda istenmeyen bazı tartışmaların yaşayacağına, daha doğru hamleler yapıp daha iyi sonuçlar alacağına, maddi anlamda zorluk çekmeyeceğine alamet eder.

Rüyada mercimek çorbasının taştığını görmek bir sebeple hem madden hem manen çok yıpranacağına, büyük sorunların çözüme kavuşacağına, atılan adımlar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına alamet etmektedir.

Rüyada tavuk çorbası görmek dingin ve huzurlu bir ruh haline kavuşacağına, bir sebeple çok üzücü ve yorucu bir dönem geçireceğine, tüm üzüntülerinden tek kalemde kurtulacağına alamet eder.

Rüyada ayran çorbası yemek sonucunda da istediklerini kolaylıkla ele geçireceğine, çalışmaların ve projelerin terfi yolu açacağına, başarının düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yeşil mercimek çorbası yemek komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, bir sebeple çok zor zamanlar yaşayacağına, işlerinin hep yolunda gideceğine ve verimli olacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments