Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada çok büyük deprem görmek

Rüyada çok büyük deprem görmek

Rüyada çok büyük deprem görmek hastalıklardan kurtularak çok daha kuvvetli bir şekilde yaşama devam edileceğine, ruhsal olarak kötü bir duruma düşüleceğine, yaşanan zorlukların üstesinden gelineceğine, kendi çok iyi hissedeceğine, mubah olmayan yollara sapacağına, sıfırdan başlanan işte herkesi şaşırtacak kadar iyi bir mevkiye gelineceğine, aile hayatında kendisine yeni ve daha güzel bir sayfa açacağına, önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına rivayet eder.

Rüyada çok büyük deprem gördüyseniz:

  • Herkes sizin kadar hızlı hareket etmiyor ya da edemiyor olabilir.

Rüyada büyük deprem olduğunu görmek kısa süre içinde büyük bir aşka yelken açılacağına, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine, iş hayatının tamamen bozulacağına, Allah’ın yolundan gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada büyük bir deprem görmek septik tutumları nedeni ile ailesindeki huzur da bozan rüya sahibinin iş yerinde de mutlu olamayacağına, borçların kısa sürede kapanacağına, amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine ve bu konuda kendisini seven kişilerin desteğini alacağına işaret eder.

Rüyada çok büyük deprem görmek yakın bir akrabanın vesile olduğu bir arkadaşlığın evlilikle sonlanacağına, hayatın çok daha iyi noktalara geleceğine, bazen en yakınındaki kişiden bile şüphe duymasına sebep olacağına, bu yüzden insanlarla arasına sürekli mesafe koyacağına ve kötü duruma düşebileceğini bile bile yalnız kalmayı tercih edeceğine işaret eder.

Rüyada büyük deprem görmek yanlış kişilere denk geleceğine, ardından dikkatli bir şekilde davranılacağına, iş hayatında ya da aile hayatında içine düştüğü sıkıntılardan sevdiği kişilerin edeceği dualar sayesinde kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada depremde evin yıkılmasını görmek uzun zamandan beri çıkmak istediği ancak yaşadığı sorunlardan ötürü bir türlü çıkamadığı tatile artık çıkacağına, ona hayır getireceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacağına, uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin gerçekleştirilemeyeceğine delalet eder.

Rüyada deprem anında ayetel kürsi okumak kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine ve rahat bir hayata kavuşacağına, sorunların son bulacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine delalet eder.

Rüyada az deprem görmek yarınlara dair beklentilerin gerçekleşeceğine, bazı şeyleri sonlandırırken bazı şeylere de başlama kararı alacağına ve hayatını sil baştan yaşamak için harekete geçeceğine, üzüntülerini bölüşeceğine, yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına alamet etmektedir.

Rüyada depremle evinin yıkıldığını görmek huzuru kaçıran durumların ortadan kalkacağına, insanların hayatına müdahale etmesine fırsat vermeyeceğine, karar verme yetkisine ve hakkına sahip olacağına yorulmaktadır.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.