Rüyada çiçekli etek giydiğini görmek

Rüyada çiçekli etek giydiğini görmek işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine ve yollarına hayırlı kısmetlerin çıkacağına, ilerleyen yıllarda şöhretli hale geleceğine, kendi içindeki gücü keşfedeceğine, ferah bir haneye sahip olunacağına, işinin uzmanı ve diplomalı kimse konumuna geleceğine, kariyerinde parlak günlerin kendisini beklediğine, dostlarından aldığı destek ve sevilen biri olmasıyla da keyfinin son derece yerinde olacağına, kazancın günden güne artacağına, gayrimenkul işine girileceğine, çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada çiçekli etek giydiğini gördüyseniz:

  • çekingen tarafınızı geri plana yollamalısınız.

Rüyada çiçekli etek giydiğini görmek çözümsüz hale gelmiş sorunlara çare bulunacağına, geçim sıkıntısının ve parasızlığın biteceğine, büyük işlere imza atacağına ve sorunları anlayışlı bir şekilde çözeceğine delalet eder.

Rüyada çiçekli etek giymek büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine, hakkında dedikodu çıkarılacağına, çok büyük kötülemeler yapılacağına, işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine, sahip olunan makama takılmadan, her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine rivayet eder.

Rüyada çiçekli etek görmek girdiği her işte etrafındaki kişilere de kazanç sağlayacağına, işlerini tek başına yöneteceğine, kişinin hayal kırıklığı yaşayacağına, gücünün ve kudretinin hiç eksilmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada yeşil çiçekli etek görmek kısa süre içinde dünyaevine girileceğine, hem aileye hem vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine, çok zor günler yaşayacağına yorulur.

Rüyada beyaz etek giydiğini görmek çevresindeki kişilerin, komşularının, yaşadığı muhitin yenileneceğine, iyileşme göstereceğine, kendisini çok daha iyi hissedeceğine tabir olunur.

Rüyada kısa siyah etek giymek sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, rüya sahibi bekar ise evlilik fikrinin ailesi tarafından da destek göreceğine, aydınlığa ve ferahlığa çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada krem etek giymek sıkıntılı olduğu bir dönemi atlatacağına, beklemediği bir anda kazanacağı mala ve karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmete işaret ederken çok daha az sayıda balık görmesi, beklediği maddi kazanca ulaşamayacağına, sonunda hayır getiren bir habere kavuşacağına alamet eder.

Rüyada gri etek giymek şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına, büyük fırsatlar ile işinde yükseleceğine, içindeki tüm sıkıntılardan kurtulup hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayacağına, gelirini artırdığı için sevdiklerini de mutlu etme şansı bulacağına alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top