Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada çamurlu dereden geçmek

Rüyada çamurlu dereden geçmek

Rüyada çamurlu dereden geçmek rahatlığa ve güzel bir yaşantının geleceğine, rahatlık ve ferahlık bulacağına, rüyayı gören kişinin yaptığı işte elde ettiği karın da katlanarak çoğalacağına, zorluk ve yoklukla karşılaşmayacağına, bir arabulucu gibi davranarak ortamı sakinleştireceğine, insanlarla arasının açılacağına, huzurunun ve rahatının ömür boyu süreceğine, yüksek moral sahibi olunacağına, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine işarettir.

Rüyada çamurlu dereden geçmek gördüyseniz:

  • Bitirilmesi gereken işlerinizi ihmal edebilirsiniz.

Rüyada çamurlu dereden geçmek ters giden işlerin de düzeleceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir destek verileceğine, çektiği yokluğun unutulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada derenin üstünden geçmek çok iyi mevkilere götürecek çalışmalara imza atılacağına, mutluluktan ayakların yerden kesileceğine, doyasıya sefasını süreceğine, ün sahibi birisi olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada akan dereden geçmek başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine, sevimsiz bir kişi ile iş yapmak zorunda kalınacağına, hiçbir zaman yokluğa düşmeyeceğine işarettir.

Rüyada dere kenarından geçmek çok büyük sıkıntıya düşeceğine, maddi ve manevi olarak zorluk yaşayacağına, bazı tartışmalar yaşayacağına, ahireti unutup dünyaya yaklaşmaya delalettir.

Rüyada dereden geçmek şükredeceğine, buna karşılık iyilik ve güzellik göreceğine, Allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, hastalıkla, musibetle, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına, sorunların ancak birlikte hareket edilerek çözüleceğine, aile bireyleri arasındaki birlik ve beraberliğin artacağına delalet eder.

Rüyada atla dereden geçmek sıkıntıların, dertlerin ve zorlukların da biteceğine, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, yakın arkadaşlarından birinin teklifiyle katılacağı bir organizasyon veya toplantıda yalancı, düzenbaz insanlarla tanışarak yanlış işlere girişeceğine alamet etmektedir.

Rüyada dere üstündeki köprüden geçmek çeşitli gelişmeler yaşayacağına, verilen sözlerin yaşanack sorunlar yüzünden gerçekleştirilemeyeceğine, kötü durumların ve sıkıntıların geride kalacağına tabir olunur.

Rüyada dere üzerinden geçmek böylece hem malının hem de parasının katlanarak artacağına, yüksek moral sahibi olunacağına, çok uzun sürmeyecek sıkıntılı bir dönem atlatacağınıza delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Özge gezginci

Merhaba rüyamda dereden karşıya geçtiği mi gordum ama karşıya geçerken derenin üstü temiz şuydu ama içine girip yurudugumde bacakların çamur batak icindeydi