Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada çamurlara bulanmak

Rüyada çamurlara bulanmak

Rüyada çamurlara bulanmak maddi açıdan büyük bir kayba uğranacağına, sevilen şeylerin teker teker yitirileceğine, ancak daha sonra gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine, planlarının işe yarayacağına bu sayede içindeki sıkıntılı durumdan kurtularak düze çıkacağına ve hayatının daha kolay hale geleceğine, borçların gittikçe artacağına, atılan adımlar yüzünden büyük zarara uğranacağına, ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, parasal olarak çok büyük bir kazanç sağlanacağına, dualarının karşılığını alacağına, saygınlığının artacağına ve aldığı zaferlerle dikkat çekeceğine yorulur.

Rüyada çamurlara bulanmak gördüyseniz:

  • Deneyimli kimselerin tavsiyelerini dinleyerek önce sıradan işlerinizi düzene sokun.

Rüyada ayakları çamura bulanmak maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine, asla pes etmeyeceği gibi herkese örnek bir vatandaş olarak yaşayacağına, uzun soluklu bir ilişkiye başlanacağına alamet eder.

Rüyada çamura bulandığını görmek ettiği dualar sayesinde kurtulacağına, üzerindeki yükten kurtulacağına, yapılan yardımların ardından bol hayır duası alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada çamurlara bulanmak kendisini birçok musibet ve sıkıntı ile uğraşmaktan ötürü çok yorgun hissedeceğine, hep hayalini kurduğu yaşamın da kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına, sevdiklerine kavuşacağına ve muradına ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin çamura bulandığını görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına, işlerinde daha büyük çalışmalar yaparak daha büyük başarılara imza atacağına ve çok büyük bir ilerleme yaparak çok daha iyi yerlere geleceğine, ilerlemek ve uzmanlaşmak istediği alanlarda eğitim alacağına, konferans ve seminerlere katılacağına, yerinde sayan kimse olarak kalmak istemeyeceğine delalet eder.

Rüyada ayakkabının çamura bulandığını görmek dişe diş savaşacağına, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına, borçlarının ödeneceğine, elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına inanılır.

Rüyada kuma bulanmak sorumluluk alacağına, işveren koltuğunda oturacağına, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine, birden fazla ortakla iş kurulacağına işaret etmektedir.

Rüyada boka bulandığını görmek hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına, büyük rahatlık yaşanacağına ve sevinçli günlerin gelip iş hayatını ve aile hayatını tamamen değiştireceğine, yüzünü Kâbe’den başka bir tarafa çevirmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada kana bulanmak çok huzurlu ve mutlu olması için elinden gelen herşeyin en iyisini gerçekleştireceğine, yaptığı şeyden ötürü büyük bir pişmanlık duyacağına, yapacağı çalışmalarda yapacağı hatalardan ve adım atmakta gecikmesinden ötürü çok üzücü durumlara düşeceğine, bu sorunların aile hayatına yansımasından ötürü çok büyük tartışmalar yaşayacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments