Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada buz tutmuş denizin üstünde yürümek

Rüyada buz tutmuş denizin üstünde yürümek

Rüyada buz tutmuş denizin üstünde yürümek iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve biraraya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, atılacak adımlarla en doğru kararın verileceğine, girilecek olan işte büyük bir başarı kazanılacağına, somut delil olmadığı için ortaklığa devam edeceğine, adeta havalara uçacağına, başarılı ve çok büyük kazanç elde edileceğine, hayatının tamamen altüst olacağına, yersiz tartışmalarla uğraşılan bir işin bırakılacağına, hane içinde büyük sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, tüm sorunların tatlılıkla ve kısa sürede halledileceğine alamet eder.

Rüyada buz tutmuş denizin üstünde yürümek gördüyseniz:

  • Katılacağınız aktiviteler veya gruplar inandığınız konularda mutlu sona ilerlemenize yardım edebilir.

Rüyada buz tutmuş denizin üstünde yürümek düşüncelerini uygulama, duygularını da ifade etme imkanı elde edeceğine, güzel, ferah ve gösterişli bir ev satın alacağına, kendisini yalnız hissettiğinde yanında kimseyi bulamayacağına rivayet eder.

Rüyada buz tutmuş yolda yürümek sağlık ve hayır getireceğine, insanlar tarafından sevilip sayılmaya ve sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirileceğine, daha şık mekanlarda eğleneceğine alamet eder.

Rüyada buz tutmuş gölde yürümek sorunlarının tamamen biteceğine ve dert ettiği tüm problemlerin ve olayların hayra çıkacağına, rüya sahibinin başarısız olması nedeni ile kazancının eksileceğine, hainlik yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada buz tutmuş denizi görmek hayırlı fırsatlar yakalayacağına böylece coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, çalışmaların ve projelerin beklentilerin üstünde başarı getireceğine, hayli sağlam başarılara imza atacağına, uzun süre boyunca kendisini işine adadığı için sorunlu bir hayat yaşayacağına, biraz rahatsızlanacağına ve çok sıkıntılı olduğu bir durumda bir kişinin işlerini düzelteceğine rivayet eder.

Rüyada buz tutan deniz görmek sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, bu güzel gelişmeler sayesinde kendisine olan güveninin artacağına, daha iyi ve güzel çalışmalara gireceğine, çok güzel ve insanlığa yararlı şeylere imza atacağına, onun zamanını çalacağına delalet eder.

Rüyada denizin buz tutmasını görmek sakinliği ve mutluluğu yakalayacağına, maddi açıdan büyük bir sıkıntı vereceğine, eşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, mutluluk verici olaylar yaşayacağına, atacağı her adımda çok büyük başarılar kazanacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada buz tutmuş denizde yüzmek sonradan da aslında kendini bu denli yıpratmasını gerektirecek kadar kötü bir şey olmadığını anlayacağına, şansının ve kısmetlerinin bol olacağına, ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının da kolaylıklarla geçeceğine, eğer evli ise eşi ile aşklarını tazeleyip birbirlerine olan sevgilerinin artacağına inanılır.

Rüyada denizlerin buz tuttuğunu görmek ummadığınız bir yerden elinize mal geleceğine, hakkın huzurunda el açıp dua ederek tövbekâr olacağına, kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan herşeyden men edeceğine, yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sema

Ruyamda eski esimin elimde olan ekmek icinde olan sosin tadina bakmamasi ve sosun burnuma bulasmasi ve ben sosi yemeyip masa gibi bir seyin uzerine birakip gittim. Yorumlarmisiniz

Sema

Ruyamda torunum yerde yatarken kucagima aliyorum . Kenari sulu . Buz ve karli denizin ustunde yuruyorum

gülay

rüyamda buz tutmuş denizin üstünden yürüdüm altımda buz tutmuş balıklar vardı

Sema

Sagolun