Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada boynuna beyaz inci takmak

Rüyada boynuna beyaz inci takmak

Rüyada boynuna beyaz inci takmak sıkıntıların tekrarlanmaması için çeşitli önlemler alınacağına, büyük beklentiler ile girilen işler sonunda zarar edileceğine, makam ve rütbe edineceğine, bunun da kendisi için daha içinden çıkılmaz halleri doğuracağına, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine, sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına ve sevineceğine, uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, verilen destek sayesinde iş dünyasında saygın bir konuma gelineceğine yorulur.

Rüyada boynuna beyaz inci takmak gördüyseniz:

  • Canınızın sıkılması sizi çok fazla endişelendirmesin.

Rüyada boynuna beyaz inci takmak sevdiği kişiler ile gireceği bir iş ile birlikte artan özgüveni sayesinde daha büyük işlere gireceğine, eğer yaşanan durum hastalıksa gereken herşeyi yapacağına, kişinin bu sayede yüzünün gülmeye başlayacağına alamet eder.

Rüyada boynuna inci takmak kazancının ve rızkının düşeceğine, keyfinin, rahatının ve ağız tadının kaçacağına, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına, maddi zararın büyük olacağına alamet etmektedir.

Rüyada boynuna inci kolye takmak ömrünün hayırlarla dolu geçeceğine, özlemelerin son bulacağına, yokluğun biteceğine, evde dinlenmek zorunda olacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz inci küpe takmak rakiplerine karşı güç elde edeceğine, manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına, rüya sahibinin bir anda başkalarının işine karışmak suretiyle hiç istemediği bir duruma düşeceğine işarettir.

Rüyada beyaz inci kolye takmak işlerinin açılıp kazancının artacağına, sevdiği kişiler ile gireceği ve büyük kazançlar elde edeceği bir iş sayesinde kariyer planını çok iyi bir yere götüreceğine, yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına ve sıra dışı bir hale geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada boynunda inci görmek bundan sonra onlarla mutlu ve mesut yaşayacağına, maddi ve manevi sorunlarının biteceğine ve hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına, yaşamında aksilikler yaşanmayacağına inanılır.

Rüyada inci takmak evli iseniz eşinizle arasında bazı tartışmalar geçebileceğine, bekar kimseler için eşlerinin yabancı uyruklu olacağına, çok büyük ve başarılı işler ortaya konulacağına delalettir.

Rüyada siyah inci kolye takmak maddi ve manevi açıdan çok iyi yerlere gelineceğine, zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına, konforunun artacağına, yaptığı çalışmalar sayesinde sorunlarından kurtulacağına delalettir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments