Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada boşanmış eş görmek

Rüyada boşanmış eş görmek

Rüyada boşanmış eş görmek işlerin ters gideceğine ve çok büyük sorunlar yaşanacağına, yaşam tarzında büyük değişiklikler yapılacağına, kendisine katkılarda bulunacak, bilgili ve görgülü kişilerle ahbaplık kuracağına, dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına, rahatsızlık verici olaylardan uzak duracağına ve başına bela olabilecek şeylerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, kazanacağı özgüven ile çok hayırlı işlere gireceğine, üstünlük elde edeceğine, makamının yükseleceğine, adının da yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına, hazırdan yemek zorunda kalacağına ve elindekini de son kuruşuna kadar tüketeceğine yorulur.

Rüyada boşanmış eş gördüyseniz:

  • Kararlarınıza bağlı kalmalısınız.

Rüyada boşanan eşini görmek haneden birinin ayrılacağına, her birine ayrı ayrı teşekkür edeceğine, kendisine mutluluk ve başarı getirecek yenilik yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada boşanılan eşi görmek halk arasında çok sevilen ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, çok rahat edeceği ve kendisini büyük mutluluklar içinde bulacağı bir döneme gireceğine, ortak olarak çok büyük bir projeye gireceğine, zenginlik kazanacağına, mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine, üzücü bir tartışmaya girileceğine ve bu tartışma sonucunda çok sevilen biri ile yolların ayrılacağına inanılır.

Rüyada boşanmış eşi görmek yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine ve yakın zaman içinde hayal ettiği birçok şeye kavuşacağına, elindekileri kaybedeceğine, emek ve değer verdiği kişilerden nankörlük ve vefasızlık göreceğine inanılır.

Rüyada boşanmış eş görmek borçların kısa zamanda ödeneceğine, huzursuzlukların sona ereceğine, hayırlı adımlar atılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, üzüntü veren olayların düzeltileceğine delalettir.

Rüyada eşine boşanacağını söylemek kaçırılan fırsatlardan daha iyilerinin elde edileceğine ve dostlarla ve aileyle çok mutlu olunacağına, kısa bir süre sonra tüm aile bireylerini çok büyük bir üzüntüye itecek bir haber alınacağına, onunla ortak pek çok noktası olduğunu göreceğine ve bu kişi ile ilerde hem iş ortaklığı yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada boşanmış eşle barışmak kısmetsizlik ve şanssızlıkla geçen zamanlarının da artık geride kalacağına, çok büyük mutluluklar tadacağına, sevdikleri ile çok mutlu olacağına, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına tabir olunur.

Rüyada boşanmış eşini görmek çok şeffaf bir şekilde çalıştığı için insanlar tarafından çok saygın bir kişi olarak sevilip sayılacağına, gerçekleştireceği çok büyük bir proje ile birçok kişi tarafından isminin duyulacağına, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına yorulmaktadır.

Rüyada boş arı kovanı görmek tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına, neşesini ve ağız tadını kaçıracağına, aklını karıştıracağına ve kendisini kararsız ve belirsiz hallere getireceğine, adım atılan bir yolda büyük bir ilerleme kaydedileceğine işaret eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments