Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada birinden çikolata istemek

Rüyada birinden çikolata istemek

Rüyada birinden çikolata istemek gönlünün ferahlayacağına, şansının açılacağına ve özellikle de kısmetinden yana yüzünün güleceğine, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine, makamının sarsılmayacağına, istenen şeylerin gittikçe daha büyük zarar vereceğine ve işlerin içinden çıkılmaz bir hal alacağına, huzur ve saadet bulacağına, hayatın güzelliklerinin farkına vararak yaşayacağına, maddi gücünün yerine geleceğine bu durumun özel ve sosyal hayatına da olumlu yönde etki edeceğine, geçim sıkıntısından, yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına, daha rahat şekilde harcama ve alım yapacağına, afiyette olacağına, feraha ereceğine yorulur.

Rüyada birinden çikolata istemek gördüyseniz:

  • Uzlaşmacı olmamanız durumunda bazı kişiler kişisel sorunlar yaşamınıza neden olabilir.

Rüyada birinden çikolata istemek kısa vadede elde edilen karın çok daha fazlasının uzun vadede elde edileceğine, sağlık ve huzur dolu bir döneme gireceğine, kardeşleri birbirine düşürecek kötü gelişmelerin yaşanacağına işarettir.

Rüyada çikolata istemek başarılı çalışmalara ortak olunacağına, derin bir nefes alacağına, malının, parasının ve makamının artacağına rivayet eder.

Rüyada yerden çikolata toplamak zorlukların kolaylıkla aşılacağına, hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, dost ve akrabaları sayesinde çıkacağına işaret eder.

Rüyada sevgiliye çikolata vermek duaların kabul göreceğine, kötü kişilerle karşılaşacağına, büyük fırsatlar yakalayacağına delalettir.

Rüyada altın çikolata görmek yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine, her zaman rüya sahibinin daha büyük bir avantaj sahibi olayacağına, onunla birlikte uzun soluklu olacak bir aile hayatının ilk adımlarının atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada çok fazla çikolata görmek hayatına kolaylıkların, avantajların, önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine, maddi anlamda rahatının daimi olacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların yakında biteceğine, bir sebeple zor bir döneme girileceğine rivayet eder.

Rüyada çikolata içinde yüzmek yeni bir projenin başına geçirileceğine, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine  ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, daha sonra yapılan araştırmalar sayesinde bu durumun düzeltilmesi için çaba harcanacağına, maddi ve manevi olarak sevineceğine ve rahata ereceğine rivayet eder.

Rüyada bayram çikolatası görmek endişelerinin son bulacağına, çok güzel ve insanlığa yararlı şeylere imza atacağına, çok büyük insanlar arasına gireceğine, hayatına şans ve uğur getirecek işler yapacağına, keyifli olacağına yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.