Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bir kazadan kurtulmak

Rüyada bir kazadan kurtulmak

Rüyada bir kazadan kurtulmak uzun zaman önce ara verilmiş okula devam edileceğine, atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, stresten ve üzüntüden uzak, sağlıklı bir hayat süreceğine, sorunların zaman içinde daha da büyüyeceğine, borçlarının büyük bir kısmını ödeyerek ferahlığa çıkacağına, gelirinin azalacağına, elinin sıkışacağına, gönlünün ferahlayacağına, şansının açılacağına ve özellikle de kısmetinden yana yüzünün güleceğine, iş hayatındaki çalışmalarının yarıda kalacağına, saygın kişiliğini insanlar arasında temizlemek için büyük bir uğraş vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir kazadan kurtulmak gördüyseniz:

  • Eleştiri veya şikayetlere maruz kalmak istemiyorsanız evdeki sorumluluklarınızı ihmal etmeyin.

Rüyada kamyon kazasından kurtulmak yeni bir sorunla uğraşmak zorunda kalınacağına, kalp kırmayacağına, para sıkıntısı çekmeden harcama yapmanın keyfini ve rahatlığını yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada trafik kazasından kurtulduğunu görmek bazı engellerle karşılaşacağına, uzun zamandan beri ağır aksak giden bir işin yakında hızlanacağına, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, elini attığı işlerde yüksek moral ve enerjisi sayesinde her daim başarılı olacağına delalet eder.

Rüyada trafik kazadan kurtulmak ekonomik olarak darlığa düşeceğine, zevcesinin düşmanlığını kazanmaya, çok büyük üzüntüler yaşanmasına sebep olacağına alamet etmektedir.

Rüyada uçak kazasından kurtulmak sorunların çözümü için askıda bekleyen konuların konuşulup nihayete erdirileceğine, sevgi ve saygı çerçevesinde çok büyük bir ilişki yaşanacağına, zararlı bir kişinin oyununa gelineceğine, yapılan hatalardan ötürü büyük bir kayba uğranacağına, her işte başarı elde ederek düşmanları zayıflatacağına alamet etmektedir.

Rüyada araba kazasından kurtulmak kendisini Allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına ve kaderinin yüzüne güleceğine, yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine, galibiyet kazanacağına işarettir.

Rüyada uçak kazasından sağ kurtulmak birçok ortak nokta olduğunun fark edileceğine, yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine, işlerin yoluna gireceğine inanılır.

Rüyada trafik kazasından kurtulmak maddi olarak uğradığı zararı telafi edeceğine, atılan adımların maddi ve manevi olarak çok zarar vereceğine, rekabet halinde olduklarına karşı üstünlük ve güç elde edeceğine inanılır.

Rüyada kazadan kıl payı kurtulmak herkesin sahip olmak istediği hayata sahip olacağına, Mutluluk verici gelişmelerin yaşanacağına, aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine, hayırlı bir haber alınacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments