Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada belediye başkanini görmek

Rüyada belediye başkanini görmek

Rüyada belediye başkanini görmek kendisini zorlayan sorunlardan ve durumlardan yakın bir zaman içinde sorun yaşamadan kurtulacağına, itibarın sarsılacağına, yaşamının her anlamda iyileşeceğine, ticaretten yana hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi zarar edeceğine, tövbelerinin ve dualarının kabul olacağına, içindeki sıkıntıların gideceğine, meslek hayatında başarı ve zafer elde edeceğine bu sayede hayallerindeki yaşama kavuşma fırsatı elde ederek her geçen gün çok daha güzel olaylarla karşılaşacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, parasal krizler yaşanacağına, ağız tadının kaçacağına, amaçlarını gerçekleştiremeyeceğine, itibar kaybedeceğine, ayıplanacağına işaret eder.

Rüyada belediye başkanini gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızda veya dış görünüşünüzde yapacağınız değişiklikler ilginç iş birliklerine veya ilişkilere neden olabilir.

Rüyada kendini belediye başkanı görmek üzüntülerin yerini sevince bırakacağına, varolan sorunlarının üzerine yeni sorunların ekleneceğine, çok kötü günler geçireceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına, sağlık sorunlarının kısa zaman içinde şifa bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş belediye başkanı görmek düşünmeden hareket edeceğine ya da bir anlık zafiyete düşerek canını ve malını tehlikeye atacağına, uzun zamandan beri karşılık bulamayan duygulara yaşanacak güzel bir olayın ardından karşılık bulunacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, zamanın değerinin bilineceğine ve  ona en uygun şekilde yaşanacağına alamet eder.

Rüyada belediye başkan yardımcısı görmek huzurun ve mutluluğun da bir ömür devam edeceğine, her iki tarafın da çok üzüleceğine, tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine ve anne babanın sağlık sorunları yüzünden üzüntü duyulacağına, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine işarettir.

Rüyada başbakan ve belediye başkanı görmek ilk etapta biraz şaşkınlık yaşasa bile daha sonra çok daha rahatlayacağına, kendisini bu topluluğa yakın göreceğine, çok kötü durumlara ve istenmeyen zararlara engel olacağına, aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına inanılır.

Rüyada belediye başkanın elini öpmek dünyevi hayatını garanti altına alacağına, yaşanan zorlukların üstesinden gelineceğine, kötü durumların ortadan kalkacağına, elindekilerinin kıymetini bileceğine rivayet eder.

Rüyada belediye başkanıyla yemek yemek bazı kişilerin ortaya atacağı dedikodulara çeşitli şekillerde malzeme olunacağına, yoklukları ve hastalıkları unutacağına, daha fazla kazanç ve mal varlığı elde etme girişimlerinin havada kalmayıp, kişinin istediği gibi ilerleyeceğine alamet eder.

Rüyada eski belediye başkanı görmek inancına aykırı olacak isteklerine yenilmeyeceğine alamet ederken bir diğer yandan da güç ve kudret sahibi olacağına, birikim yapacağına, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına tabir olunur.

Rüyada belediye başkanıyla öpüşmek atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, kendisini çok zor durumların içinde bulacağına, elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine, ters giden durumların düzeltileceğine tabir olunur.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.