Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada başörtülü birini başörtüsüz görmek

Rüyada başörtülü birini başörtüsüz görmek

Rüyada başörtülü birini başörtüsüz görmek yardım etmek isteyen kişilerin yardımlarını geri çevireceğine, yeni başlangıçların ve gelişmelerin yaşanacağına, sevdiği kişiler ile sürekli vakit geçireceğine, dertlerinin dermanını bulacağına, ticarette hileye ve fesada düşmeyeceğine, Allah’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına, huzurunun ve başarılarının da kalıcı olacağına, çevresinin doğru ve kendisine fayda sağlayacak gerçek dostlarla çevrileceğine, aldığı kararların kendisine menfaat ve kar getireceğine, gönül hoşluğu içinde olacağına, kişinin kendisini çok hafiflemiş hissederek hayatına devam edeceğine delalet eder.

Rüyada başörtülü birini başörtüsüz gördüyseniz:

  • Bazı komplikasyonların kendi kendine iyileşmesi için dua etmek yerine, bir şeyler yapmanız ya da önemsiz şeyleri tamamen göz ardı etmeniz gerekiyor olabilir.

Rüyada başörtülü birini başörtüsüz görmek kaderinin ve hayatının güzelleşeceğine, yaşadığı zor günlerin biteceğine, zor zamanların biteceğine delalet eder.

Rüyada sarı renk başörtü takmak şanssızlıklar yaşayıp uzun bir zaman boyunca kendisini toparlayamayacağına ve çok zor durumlar düşeceğine, kişinin bir müddet özel hayatına zaman ayıramayacak kadar meşgul olacağına, iş arkadaşlarından biri ile ağız dalaşına girileceğine ve bazı istenmeyen olayların yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada başörtü almak hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine, sadece istemenin ya da düşünmenin yetmeyeceğine, eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına alamet eder.

Rüyada sarı başörtü görmek sorunların bu sayede aşılacağına, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, daima ona hürmet göstereceğine, bir dediğini iki etmeyeceğine, onu kendisinden daha çok seveceğine ve ona yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına, çareye ve çözüme ulaşacağına yorulur.

Rüyada başörtülü birinin açıldığını görmek karamsar ve umutsuz olacağına sonra da kafasındaki soru işaretlerine cevap bulacağına bu sayede korkularından, kuruntularından ve kafa karışıklığından kurtulacağına rahat edeceğine, kudret sahibi olacağına, huzursuz ve gergin olmasından dolayı ailevi ilişkilerinde de asabi bir tutum içine gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinden başörtü almak ailevi konularda çok daha fazla sorumluluk alınacağına, rüya sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine ve onlardan razı geleceğine, yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına, arzularına ve emellerine kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada başörtülü birini görmek rakipleri ile daha kolay rakip eder olacağına ve kısa süre sonra da onları tamamen geçeceğine, hiç hesapta olmayan bir seyahate, yaşadığı sorunlar yüzünden psikolojisinin bozulacağına inanılır.

Rüyada yeşil başörtü takmak bir sebeple dönünce hepsiyle ayrı ayrı hasret giderileceğine ve bir daha uzak kalmamak için elden ne geliyorsa yapılacağına, gelirini daha kolay şekilde elde edeceği yollar ve çözümler bulacağına, büyük rızka ve nimetlere kavuşacağına işaret eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.