Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada başkasının saç dökülmesini görmek

Rüyada başkasının saç dökülmesini görmek

Rüyada başkasının saç dökülmesini görmek işlerinin günden güne bozulacağına, kısa süre içinde korkuların ve endişelerin sona ereceğine, moral bozukluğunu sevdikleri ile beraber atlatacağına, çok uzun zamandan beri tartışmalı olduğu bir kişi tarafından kötü bir duruma düşürülmeye ve zarara uğratılmaya çalışılacağına, elinde bulunan imkânların bazı kişiler tarafından kötüye kullanılmak isteneceğine, yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine, daha sonra sevdiği tecrübeli bir kişinin vereceği fikirler sayesinde durumu düzelteceğine, kardeşlerin ortak bir işe girileceğine, hediyeyi kabul etmeyip reddederse sevdiği biri tarafından kötü bir söze maruz kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada başkasının saç dökülmesini gördüyseniz:

  • Fizik planda henüz birşey gerçekleşmemesine rağmen olaylar çok ümit verici olabilirler.

Rüyada kıvırcık saçlı erkek bebek görmek nerede hata yaptığını düşünerek, akıllıca adımlar atmaya başlayacağına, bazı konularda işleri için doğru kararlar vereceğine, engellere takılmadan kolayca kariyer sahibi olacağına tabir olunur.

Rüyada kafasında saç çıktığını görmek borçlarını ödemediği için haciz problemleriyle karşılaşacağına, üst üste birçok sorun yaşanacağına, büyük bir rahatsızlık ve endişe duyulacağına, sevilen kişiler ile aranın açılacağına ve aile bireyleri arasında ortaya çıkacak fikir ayrılığından ötürü zor günler geçirileceğine, mali olarak güçlenmesinin kendisine huzur ve güzellik de getireceğine işarettir.

Rüyada eşinin saçını beyaz görmek yoluna çıkan tüm engelleri kolaylıkla aşacağına, yaşanan sıkıntıların sabır ve azimle ortadan kaldırılacağına, çok büyük hayallerine ulaşmak için daha çok çalışması gerektiğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, problemleri teker teker çözeceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve çok geçmeden hayallerine kavuşacağına yorulur.

Rüyada saç kaş kesmek hanesindeki birlik ve beraberliğin artacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, haksızlık ve nankörlük göreceğine, çok üzüleceğine, masumluğunu ispat edene kadar da rahata ve huzura kavuşamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada arap saçı otu görmek kazancın yarı yarıya düşeceğine ve aile bireyleri arasında çeşitli tartışmalar yaşanacağına, bugüne kadar beklenen bir haberin gelmesiyle kişinin iştiraklerde, girişimlerde bulunacağına, çok büyük kazanç elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendi saçını elinde görmek manevi olarak hasar alınacağına, bir sebeple kendisine yeni bir yol çizmek zorunda kalacağına, büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına, bu zarar yüzünden çok zor bir döneme gireceğine, deyim yerindeyse elinin döneceğine, moralinin, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine, planlarının işe yarayacağına alamet eder.

Rüyada aynada saç düzeltmek zorlanacağına, ekmek bulamayacağına, ihtiyaçlarını da gideremez duruma geleceğine, ağız tadının, rahatının ve lüksünün de yerinde olacağına, çok güzel ve kazançlı işlere adım atılacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir kızın saçlarını taramak parasal olarak iyi bir yere gelineceğine, sürekli nutuk atarak ortalığı karıştıran kardeşleri ya da dostları birbirine düşüren bir kişi ile sosyal hayattaki tüm bağların koparılacağına ve sorunların bir nebze de olsa hafifleyeceğine, iş dünyasındaki prestijin azalacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments