Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada başkasının kocasıyla evlenmek

Rüyada başkasının kocasıyla evlenmek

Rüyada başkasının kocasıyla evlenmek güzel günlerin geleceğine, efendi ve güleryüzlü oluşu sayesinde de çevresindeki herkes tarafından çok sevileceğine, maddi ve manevi olarak hayırlı adımlar atacağına, zorlu bir işe girdiği ortağı ile beraber büyük rahat ereceğine, işlerinin sonuna gelip iflas edeceğine, aldığı güzel haberin kısa süreceğine, işlerinin çok sıkıntılı bir duruma düşeceğine, ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına, renk ve eğlence geleceğine, dayanışmanın ve düzenin artacağına, sorunların çözülmesi için katkı sağlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının kocasıyla evlenmek gördüyseniz:

  • Farkında olun veya olmayın bilinçaltınızda aldığınız kararlar var veya belli bir yöne doğru ilerliyorsunuz.

Rüyada kocanın evlendiğini görmek çok sevdiği kişilerden biri ile gireceği bir projeyi çok iyi yerlere getireceğine, ön planda kalmayı sağlayacağına, hiç sıkıntı çekilmeden rahata erileceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş kocayla evlenmek büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına, maddi olarak zor bir döneme girileceğine, darlığa ve yokluğa düşeceğine delalettir.

Rüyada kocasiyla evlenmek atılan adımlar sayesinde işlerin çok büyük başarılar getireceğine, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına ve bu çevre içindeki bazı insanlardan iş hayatında büyük destek görüleceğine, hayal ettiği ve aynı zamanda da hak ettiği yerlere geleceğine işaret eder.

Rüyada kadın kocasının evlendiğini görmek geçim sıkıntısının olmayacağına, şansın yüze güleceğine, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, eline geçen iş fırsatlarını çok daha rahat bir şekilde değerlendireceğine delalettir.

Rüyada kocasının başka bir kadınla evlendiğini görmek herkesin parmakla göstereceği kadar başarılı bir iş hayatına kavuşacağına, verilecek olan kararları tek başına vermediğine ve daha iyi bir hale geleceğine, günbegün daha büyük kazanç elde edileceğine, güzel günler yaşanacağına delalet eder.

Rüyada kocasının evlendiğini görmek büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, borçlarını bitireceğine, üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına, uzun bir süre boyunca zorluk çekileceğine, oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine delalettir.

Rüyada eski kocasının evlendiğini görmek maharetli bir kişi ile evlenileceğine, rahat bir hayat yaşanacağına, maddi anlamda da gelirinin ve malının artacağına, elinde bulunan mal ve mülkün kısa sürede yapacağı işler sayesinde daha da artacağına, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada kocasının başka biriyle evlendiğini görmek işyerinde kıskanç bir kişinin yol açacağı bir sorun yüzünden üzüntü duyulacağına, sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği destek ve edecekleri yardım sayesinde işlerini çok daha büyüteceğine, sevdikleri ile güzel bir hayat geçirecek kadar bir zenginliğe ulaşacağına, sorunlarından kurtulacağına, elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments