Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada başka birinin saçını kestirdiğini görmek

Rüyada başka birinin saçını kestirdiğini görmek

Rüyada başka birinin saçını kestirdiğini görmek maddi anlamda rahatlamaya, bir sebeple bazı tartışmalar yaşanacağına, yaptığı işlerin günbegün artacağına, mevlit okutacağına, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına ve uzun zamandan beri kırgın olunan bir kişi ile aradaki buzların eritilemeyeceğine, Neşeli ve huzurlu bir geleceğe, sessiz sedasız, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının alt üst olacağına, düzeninin sarsılacağına, sabit olan işinin ve gelirinin elinden gideceğine, kişinin kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine yorulur.

Rüyada başka birinin saçını kestirdiğini gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin vereceği tepkilerden eminseniz, bir kez daha düşünmelisiniz.

Rüyada başka birinin saçını kestirdiğini görmek onlara çok bağlı olacağına, kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine, çok iyi ve dürüst birisi olduğu halde kendisine destek olacak ve yardım edecek bir kişi bile bulamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada başka birinin saçını kestiğini görmek yolculuğun hiçbir yarar getiremeyeceğine, makam sahibi olacağına, malına mal, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine, her işini sorunsuz şekilde yani kolaylıkla halledeceğine delalet eder.

Rüyada saç kestirme görmek hayır işleri ile uğraşılacağına, tarımla uğraşanların bereketli bir dönem geçireceklerine ve kazançta artış olacağına, ticarette daha fazla kar elde edeceği alanlara yöneleceğine, farklı iş kollarına ulaşacağına işarettir.

Rüyada birini saçlarını kestirmiş görmek bir sebeple maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine, sıkıntılara neden olacağına, sevilen kişilerle tartışmalar yaşanacağına, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına ve uzun zamandan beri kırgın olunan bir kişi ile aradaki buzların eritilemeyeceğine yorulur.

Rüyada erkek gibi saç kestirmek mutluluğu, başarıyı, sağlığı ve zenginliği yakalayacağına, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, terfi alacağına yorulmaktadır.

Rüyada bebeğin saçını kestirmek yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, onlar sayesinde rızıktan ve kazançtan yana daha fazlasıyla nasipleneceğine, sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, yakın zaman içinde ayakları yerden kesecek bir karar verileceğine yorulmaktadır.

Rüyada saçını kısacık kestirmek insan sevindireceğine, dua alacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi zarara uğrayacağına, geçim sıkıntısı çekeceğine, hayattan daha zevk alacağına ve kendini çok daha iyi hissedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada saç kestirmek ve boyatmak çok rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, etrafındaki insanlar sayesinde içinde bulunduğu sorunlardan çok hızlı ve başarılı bir şekilde kurtulacağına, hanesine bolluk geleceğine ve geçiminin kolaylaşacağına, bazı kişiler ile tartışmak zorunda kalacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments