Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada balkondan düşen bebeği tutmak

Rüyada balkondan düşen bebeği tutmak

Rüyada balkondan düşen bebeği tutmak mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine, iş hayatının hayırlı bir şekilde yeni başarılara ulaşacağına, eline geçen kazancı hayal ettiği projeler için harcayacağına, yaptığı çalışmalar ile insanlar arasında çok saygın bir yere kavuşacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde sona ereceğine, umut dolu günlerin hiç bitmeyeceğine, iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına, kötü insanlar ile arkadaşlık etmeyeceğine, daha geniş bir rızık elde edeceğine, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine ve dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına ve etrafındaki insanlara karşı sinir savaşı vereceğine, atılan adımların boşa çıkacağına, eski bir davanın tekrar açılacağına, hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine işarettir.

Rüyada balkondan düşen bebeği tutmak gördüyseniz:

  • Aranızda fazla yakınlık olmayan bir adamla yapacağınız bir görüşme şansızı iyiye doğru döndürecek.

Rüyada balkondan düşen bebeği tutmak bilginleşeceğine ve âlim kimse olma yolunda ilerleyeceğine, hanedeki ve işyerindeki bereketin azalacağına, yapılacak atılımlar sayesinde eldeki işten düşünülen miktardan daha büyük kazanç elde edileceğine, maddi olarak büyük bir ferahlığa çıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada balkondan düşeni tutmak sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, kişinin kendi kendini itibardan düşürmesine rivayet etmektedir.

Rüyada balkondan düşen birini tutmak tüm sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok güzel işlere imza atacağına, dünyanın kendisine galip gelmesine, kısmetlerin azalacağına işaret etmektedir.

Rüyada balkondan düşen bebeği kurtarmak yeni bir konuda bazı kararlar verileceğine, borçlu olunan bir kişiye uzunca bir süreden beri yapılamayan ödemeler için stres yapılacağına, aile hayatında çok rahat ve huzurlu dönemlerin yakında olduğuna, çok başarılı işlere girileceğine, büyük başarıların ve kazançların kapısını açacağına işarettir.

Rüyada balkondan bebek düşürmek sevinçten, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine delalettir.

Rüyada bebeğin balkondan düştüğünü görmek çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, uzun zamandan beri süren işsizliğin sona ereceğine, eline geçen kazancı boşa harcayacağına işarettir.

Rüyada balkondan bebek düştüğünü görmek işlerinin yolundan çıkacağına, yaşanan maddi ve manevi açmazlardan ötürü zor zamanlar geçirileceğine, üzüntü verici bir duruma düşüleceğine, hayat içerisinde bazı hayal kırıklıkları yaşanacağına yorulur.

Rüyada balkondan düşen bebek görmek kendisine hayır getirmeyecek işlere gireceğine, hak yolunu tutacağına, risk almayı göze alıp, işinde büyük zaferler elde edeceğine rivayet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.