Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bacak koptuğunu görmek

Rüyada bacak koptuğunu görmek

Rüyada bacak koptuğunu görmek yakın bir zaman içinde çok hayırlı ve bütün hayatını baştan sona değiştirecek çeşitli adımlar atacağına, ancak daha sonra ortaya çıkan dini duygulara cevap vereceğine hem kendi iç dünyasının ferahlayacağına, kafa olarak daha rahat edileceğine, daha kararlı bir kişi olunacağına, eşine değerli hediyeler alacağına ve onu mutlu etmek için her türlü fedakarlığı göstereceğine, aile içindeki huzurun ve iyi geçiminin de bozulacağına, askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, ferahlığa çıkacağına, işlerin daha kötüye gitmesiyle yapılan hataların daha da büyük zarar getireceği ve bir türlü gereken yükselişin sağlanamayacağına, maddi açıdan büyük bir yokluk çekileceğine inanılır.

Rüyada bacak koptuğunu gördüyseniz:

  • Psikolojik açıdan stresli hissedebilirsiniz veya bazı olaylardaki karışıklıklar ya da sis perdesi nedeniyle kafanız karışabilir.

Rüyada tavuk bacağı yemek canla başla çalışacağına, saygı değer bir konuma çıkacağına, meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına ve hayallerinin peşinde koşmaktan bir an olsun vazgeçmeyeceğine, işlerin istenmeyen durumlara düşeceğine tabir olunur.

Rüyada bir bacağının kesildiğini görmek işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, mutluluğun her zaman hayata renk katacağına, kendisine tehlike oluşturacak her durumun farkına varacağına, rüya sahibinin muradına ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada kadın bacağı okşamak sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine ve o kişi gibi büyük başarılara imza atılacağına, aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, Allah tarafından kendine bahşedilen yüce duygular ve kudret sayesinde de her gün şükredeceğine rivayet eder.

Rüyada kopmuş kol ve bacak görmek hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, haksız ve güvensiz kişiler ile muhatap olunması gerekeceğine, atılan adımların zorluk yaratacağına, uzun yıllardan beri hayali kurulan herşeye kavuşulacağına delalet etmektedir.

Rüyada bacaktaki kılları koparmak maddi açıdan iyi bir konuma getirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına ve aşkla ve mutlulukla dolu bir ömür geçirileceğine, birçok fırsatın istemeden de olsa kaçırılacağına, ailesiyle olduğu gibi akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına rivayet eder.

Rüyada bacakta karınca görmek yaşamdaki küçük mutlulukların farkına varılacağına, çekilen parasızlık yüzünden yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, kendisini Allah’a yakın hissedeceğine ve kafasını yastığa rahat koyacağına yorulur.

Rüyada bacağında karınca görmek hayırlı işler gerçekleştirilerek kazanılan paranın boş işlere harcanacağına, sorunlu bir dönemin başlayacağına, kazancın günden güne artacağına işaret eder.

Rüyada bacak ellemek hanenizde bolluk olacağına, yapılan bazı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanılacağına, kendisi hakkında dedikodu çıkaran insanları gereken cezayı almaları için adli makamlara şikâyet edeceğine delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.