Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada arkadaşını siyah gelinlikle görmek

Rüyada arkadaşını siyah gelinlikle görmek

Rüyada arkadaşını siyah gelinlikle görmek sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, rahat edeceğine, zamanının çoğunu kendisi için çok değerli olan ailesine ayıracağına ve rahata edeceği bir döneme gireceğine, hastalıklardan kurtularak çok daha kuvvetli bir şekilde yaşama devam edileceğine, bazı ortaklıklar kurarak kendisini çok üst seviyelere taşıyacak çeşitli işlere gireceğine, bu işlerden kazandığı paranın bir kısmını yardıma muhtaç insanlar için harcayacağına, yeni işlere gireceğine, çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine ve çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, bazı büyük projelere girerek kendisine uygun kimseler ile ortaklık kuracağına, huzurunu ve neşesini kaybedeceğine, gireceği bazı çalışmalarda çok büyük başarılar elde edeceğine işarettir.

Rüyada arkadaşını siyah gelinlikle gördüyseniz:

  • Aile içinde aranızda yaş farkı bulunan kişilerle karşılaşacağınız sorunlarda alışılmadık metotlar kullanmanız gerekebilir.

Rüyada arkadaşının siyah gelinlik giydiğini görmek kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına, kendisine uzak bir akrabasından miras kalacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine, rüya sahibinin zahmetli, çileli ve zorlu günler yaşayacağına işarettir.

Rüyada arkadaşını siyah gelinlikle görmek sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, kendisini çok büyük sürprizlerin beklediğine ve yakın bir zamanda çok şaşıracağına, özlem gidereceğine, hayallerini ve arzularını gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına alamet eder.

Rüyada gelinlikte siyah kuşak görmek sıkıntılı bir dönemi aştıktan sonra çok iyi ve güzel günler yaşanacağına, haksızlık edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine rivayet eder.

Rüyada gelinlik altına siyah çorap giymek ancak bu kazanç ile çok zarar veren bir sorunun sona erdirileceğine, büyük ve zor çalışmaları daha kolay bir şekilde bitireceğine, el attığı işlerde çok iyi yerlere geleceğine ve bu sayede çok daha üstün olacağına, umutlarının tazeleneceğine işaret etmektedir.

Rüyada gelinlik üzerinde siyah kuşak görmek zor zamanlar geçirileceğine, maddi ve manevi olarak rahat geçirilen bir dönemin biteceğine ve birçok konuda çok sancılı bir dönemin başlayacağına, deşarj olacağına, huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada siyah ve beyaz gelinlik giymek geleceğine düşünerek atacağı adımlarda da istediği sonucu alacağına, işlerin her geçen gün daha kötü bir hal alacağına, yaşadığı sorunların çözümü için çok olumlu adımlar atıp ortaya çıkan üzüntülü durumların son bulacağına delalettir.

Rüyada siyah ve beyaz gelinlik görmek maddi ve manevi olarak çok büyük problemler yaşanacak bir döneme girileceğine, çok büyük bir işe girileceğine, bu işle sürekli kazanç elde edilip zarara uğranacağına, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, yaşanmış olan kırgınlıkların üzerine sünger çekileceğine delalet etmektedir.

Rüyada gelinliğin altına siyah giymek askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, zor bir hayat sürmeye başlayacağına, aile hayatının hayır getireceğine, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments