Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada altın altın takmak

Rüyada altın altın takmak

Rüyada altın altın takmak rüyayı gören kişinin rahat ve güzel günlere kavuşacağına, toplumda itibar ve takdir toplayacağına, borcunu ödeyeceğine, yeni işler peşinde koşulacağına, parasal olarak tüm sıkıntılarının sona ereceğine, büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına, uzun zamandan beri çok istediği bir şeyin büyük bir çaba göstermesine ve çok emek vermesine rağmen bir türlü gerçekleşmeyeceğine, aldığı güzel haberin kısa süreceğine, işlerinin çok sıkıntılı bir duruma düşeceğine, ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına işaret etmektedir.

Rüyada altın altın takmak gördüyseniz:

  • Bazı konulardan bazı dersler çıkartabilirsiniz.

Rüyada altın kolyeler takmak itibarı yüksek bir yönetici olunacağına, kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, sağlıklı iken hastalıklar geleceğine ve hastayken hastalığın ilerleyeceğine ve çok büyük sorunların yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada birine altın bilezik takmak umutsuzluğundan ve üzerindeki ağırlığından kurtulmayı başaracağına, hayırlı olan mallara ve paraya kavuşacağına, her anlamda feraha kavuşacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine, çocuk sahibi olmak istiyorsa da eşinin hamile haberini alacağına alamet eder.

Rüyada altın yüzük alyans takmak büyük ve ciddi işlerin içinde yer alacak isimlerin başında olacağına, dedikoduyu çıkaran kişiler ile tüm irtibatını keseceğine ve bu kişiler ile uğraşmayıp bütün ilgisini işine vererek çok büyük başarılar kazanacağına, kötü düşünceli insanların hayattan uzaklaştırılacağına rivayet eder.

Rüyada kızına altın takmak girdiği hiçbir işte başarı sağlayamayacağına, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına, uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, malvarlığının artacağına işarettir.

Rüyada gelinine altın takmak elini attığı işleri istediği şekilde nihayetlendireceğine, bol kazanç elde edeceğine, sorunlarından kurtulacağına, iş hayatında zarar edileceğine, hata yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada büyük altın takmak daha güzel bir hayat için adımlar atılacağına, zenginliğe kavuşulacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, sevilen bir arkadaşla aranın açılacağına, büyük bir parasal sorundan ötürü iflas edileceğine işarettir.

Rüyada altın bilezik yüzük takmak sıkıntılı ve sorunlu bir işe girdiği sırada durumunu düzeltmek için birisinden çok büyük miktarda bir borç alacağına, bu borç sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına, çok rahat bir nefes alacağına ve çok huzurlu bir döneme gireceğine, borçlarının hafifleyeceğine, aile bireyleri arasında yaşanacak tartışmalar yüzünden huzursuzluk içinde bir dönem geçireceğine alamet eder.

Rüyada iki tane altın bilezik takmak hayatta kendini hiçbir zaman yalnız ve çaresiz hissetmeyeceğine, bir sağlık sorunuyla uğraşmak zorunda kalınacağına, hane içindeki muhabbetin, dayanışmanın ve düzenin artacağına, geçim derdinin kalmayacağına ve uzun zamandır askıya alınmış olan amaçların gerçekleşeceğine yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments