Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada altın altın görmek

Rüyada altın altın görmek

Rüyada altın altın görmek bolluğun ve bereketin düşeceğine, hayırlı kişiler ile dostluk kurulacağına, yapılan hatalardan ötürü büyük bir kayba uğranacağına, sağlık sorunlarının başgöstereceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zamanda kurtulacağına, borçlarını ödeyeceğine, hayırlı bir şekilde başlamış olan bir işin kötü bir şekilde süreceğine, büyük umutlarla girilmiş olan bir işte sıkıntılı günler yaşanacağına, çirkin amellere, elini attığı her işi yerine getireceğine, rızkının genişleyeceğine, elinin bollaşacağına delalettir.

Rüyada altın altın gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişilerin iyi taraflarını görmeye çalışıyorsunuz.

Rüyada suyun içinde altın bulmak artık hep ileriye ve önüne bakacağına, girdiği büyük işlerde çok iyi noktalara geleceğine, ömrünüz boyunca elinizi attığınız her işte çok başarılı ve çok mutlu olacağınıza, Allah’ın da yardımıyla aşk ve iş hayatınızda şansınızın açılacağına inanılır.

Rüyada kendi koltuk altını kıllı görmek iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına, kendisini üzen şeyleri teker teker hayatından çıkaracağına, övgülerle ve başarılarla dolu bir yaşam sürüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada anneye altın takmak yaşanan sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, dertlerin biteceğine, yeni işlere girileceğine, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, dileklerin gerçekleşeceğine, başarıların devamlı olacağına, bir sebeple istediği kazancı elde edemeyeceğine, edilen duaların kabul edileceğine alamet eder.

Rüyada yeni doğan bebeğin altını temizlemek elde bulunan işlerle ilgili anlaşmaların feshedileceğine ve hem maddi hem manevi açıdan kötü bir durumda olunacağına, hayır getirecek yollara girileceğine, borç batağı içinde, hasta, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına, hayır duaları alacağına, kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada alyans altın görmek zararların daha çok çalışmayla telafi edileceğine, yeni işler yapma imkanı elde edeceğine, başarıya ulaşacağına, hayır duaları aldığı için çok zor işlerin altından rahatlıkla kalkacağına işaret eder.

Rüyada altın kalpli yüzük görmek parasının ve malının eksilmeyeceğine, yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine, malını ve canını emniyete alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çeyrek altın ve para görmek işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine, büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına, büyük başarılar elde edeceğine ve çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde çok uğraş vermeden kavuşacağına yorulur.

Rüyada koltuk altını temizlemek rüya sahibinin her muradının gerçek olacağına, kişinin sosyal çevresinin evliliğine olumlu katkılarda bulunacağına, yakalayacağı fırsatların kıymetini bilemeyeceğine işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.