Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada akan pınar görmek

Rüyada akan pınar görmek

Rüyada akan pınar görmek kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine, akılda bulunan bir projenin kişiyi olumsuz etkileyeceğine ve zamanında karşısına çıkan bir durumda sıkıntılı durumlara düşüleceğine, haklılığının anlaşılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde çok zarar görmeden kurtulacağına, boş kuruntularla uğraşacağına, korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına, kendisine düşmanlık besleyen kişiler tarafından zarara uğratılacağına ve hayırlı olarak girdiği bir işin kendisine zarar verecek bir duruma döneceğine, işle ilgili çok doğru ve başarı getirecek kararlar alınacağına, yaşanacak talihsiz bir durumun daha da büyüyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada akan pınar gördüyseniz:

  • Maddi anlamda büyük kazançlarınız olabilir buna karşılık hakkınızdaki dedikodular da artabilir.

Rüyada akan pınar görmek büyüyeceğine ve böylece kazancının da yerinde olacağına, rüya sahibinin aradığı çareleri bulunacağına, rahat bir hayat yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada pınarda yüzmek işlerin rayından çıkacağına, mesleki anlamda geriye düşüleceğine, elindekini de bitireceğine, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına delalet eder.

Rüyada su pınarları görmek talihsiz bir durumla karşı karşıya kalınacağına, hep hayalini kurduğu yaşamın da kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına, büyük kazançlar elde edeceğine ve sorunlarından kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada pınar suyu içmek her istediğini alabileceğine, kendisi için neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar veremez olacağına, rızkının kesileceğine, güzel günlerinin geride kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada pınardan su içmek hayatının kalan kısmında da o kimseyle birlikte işler yapacağına, eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına, işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve ne kadar emek verilirse o kadar da fazlasının kazanılacağına işarettir.

Rüyada pınardan abdest almak alın terinin ve tükettiği nefesin kazandıklarına değeceğine, hakkı olanı da sorunsuz ve sıkıntısız şekilde alacağına, içinde bulunduğu imtihanı verip veremeyeceğine, sıkıntılı günler yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada pınarda çamaşır yıkamak rüya sahibinin büyük bir cesaret örneği gösterip, tüm risklerini göze aldığı bir işe atılarak bu işten çok büyük gelir elde edeceğine, tabiri caizse insanların gözünde büyüdükçe büyüyeceğine, kısmetlerinin artacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada pınardan su almak sorunların tatlıya bağlanacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını çözüme kavuşturacağına, akıllı ve doğru işler yapması sayesinde rızkının her geçen gün artacağına işaret etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.