Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada zeytin tartmak

Rüyada zeytin tartmak

Rüyada zeytin tartmak işlerin yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar getireceğine, kayıplar nedeni ile kişinin özel yaşamında da büyük sorunlarla karşılaşacağına, sevdiği kişilere karşı duygularını çok daha açık şekilde dile getireceğine, kapanan kapıların açılacağına, bunların devlet kapılarından geçeceğine, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerlediği sırada zarara düşeceğine, kötü günler yaşayacağına, kendi işinin başına geçeceğine tabir olunur.

Rüyada zeytin tartmak gördüyseniz:

  • Objektif ya da tararfsız olmak zorlaşabilir.

Rüyada zeytin tartmak çok sıkıntılı dönemler geçirileceğine ve hastalık ve çeşitli sorunlar ile boğuşulacağına, kendisini sorunlar yüzünden çok kötü hissedeceğine, kendine döneceğine işarettir.

Rüyada şeker tartmak çok büyük özgüven kazanacağına, sıkıntıların birbiri ardına patlak vereceğine ve sevilen bir kişi ile ilgili olarak üzücü bir haber alınacağına, ticaretten yana arka arkaya kaçırılmayacak fırsatlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada pirinç tartmak çalışma hayatında büyük zararlara maruz kalınacağına, hakkı olanlara kavuşacağına, emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, geçim derdi çekmeyeceğine, hayırlı haberlere işaret etmektedir.

Rüyada bal tartmak kişinin bazı değişiklikler yapmak suretiyle kazancını farklı yollardan elde edeceğine, çalışan sayısını artırarak, hem verimi yükselteceğine, hem de başka insanlara ekmek kapısı aralayacağına, çok büyük bir ortaklığa gireceğine, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, yoluna çıkacak olan bir sıkıntı yüzünden üzüntü verici bir hale düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yün tartmak yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda zararlara uğrayacağına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, kırgın olduğu bir kişi ile arasını düzelteceğine işaret eder.

Rüyada et tartmak yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine ve hiçbir ihtiyacının da kalmayacağına, rahat edilecek bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine, uzun uğraşlar sonunda büyük bir işin altından kalkacağına, aile hayatıyla ilgili olarak çok önemli bir karar vereceğine tabir olunur.

Rüyada ekmek tartmak maddi açıdan büyük bir ferahlık sağlayacak kararlar alınacağına, hafif ve iyi hissedeceğine, karlı ortaklıklara gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada üzüm tartmak ticaret hayatına atılacağına, ortağının başka kimselerle iş çevireceğine ve büyük can sıkıntısı yaşayacağına, hayatını yoluna sokmak için çözümlere kavuşacağına yorulmaktadır.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.