Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yüksekten baktığını görmek

Rüyada yüksekten baktığını görmek

Rüyada yüksekten baktığını görmek sıkıntıların ve musibetlerin biteceğine, güzel ve sevinçli bir haber alınacağına, kırgınlıkların sona ereceğine, aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına, maddi ve manevi açıdan çok rahata erileceğine, ancak daha sonra yaşanacak bazı hayırlı olaylar sayesinde durumların düzeleceğine, uğranılan bir ihanetten ötürü kırgınlık yaşanan biri ile yolların ayrılacağına, üzüleceğine ve yıkılacağına, ihtiyaçlarının da karşılanmaz olacağına, mutlu olacağına, rızık elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yüksekten baktığını gördüyseniz:

  • İş hayatınızı, işle ilgili yöntemleri veya iş arkadaşlarınızı ilgilendiren konularda gelişmeler yaşanabilir.

Rüyada birinin yüksek bir yerden atladığını görmek malvarlığının çok daha artacağına, üst mevkilerde bazı görevlere terfi edileceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına, sevginin ve huzurun hâkim olacağına delalet eder.

Rüyada yüksek inşaata çıkmak onunla gönül ve fikir birliği edeceğine, bundan sonra birlikte yürüme kararı alacağına, yeni bir eve taşınılacağına, çok büyük başarılara kavuşacağına alamet eder.

Rüyada yüksek bir yerden tutunmak eksikliklerin tamamlanıp, tüm planların zamanında neticeleneceğine, kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada yüksekten atlamak akılla ve sağduyu ile hareket edilmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağına, büyük zararlara uğrayacağına, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada yüksek merdivenden korkmak onları tebrik edeceğine, huzurunun yerinde olacağına, az bir sermayeyle yeni atılımlar yapacağına, bu işten beklentisinin çok üstünde kazanç elde edeceğine yorulur.

Rüyada yüksek bir yerde namaz kılmak yeni ve daha rahat bir hayata merhaba diyeceğine, son model arabaya sahip olacağına, verilen bir sözden ötürü yaşanan tatsızlığın tatlıya bağlanacağına inanılır.

Rüyada insanlara yüksekten bakmak çok kazançlı bir çalışmanın ortaya konabilmesi için bazı adımlar atılacağına, kendisine zarar verecek işlere girmeyeceğine, hayattan yana yüzünün güleceğine ve büyük bir kısmet alacağına tabir olunur.

Rüyada yüksek kuleye çıkmak her daim Allah yolunda yürüyeceğine, arkadaş ve dostlarının her zaman yanında olacağına ve ailesinin de tüm sıkıntılarda kişiye yardım edeceğine, artık tamamen ümitsizliğe kapılacağına yorulmaktadır.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.