Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yeni yorgan almak

Rüyada yeni yorgan almak

Rüyada yeni yorgan almak dualarının kabul olacağına, ömrünün uzun, bereketli ve hayırlı olacağına, rızkının sonsuz olacağına, zenginliğinin tükenmeyeceğine, kendisine fayda getirecek işlere atılacağına, aklına koyduğu her işi gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde yetenekli bulduğu ve çok sevdiği bir kişiye bir işe girmesi için çok büyük yardımlarda bulunacağına, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine, kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapması sayesinde zenginliği yakalamayı başaracağına, ailesi içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşayacağına, yanlış anlaşılacağına ve tüm işini gücünü bırakarak kendisini doğru ifade etmek ve aklamak için nefes tüketeceğine işaret eder.

Rüyada yeni yorgan almak gördüyseniz:

  • Bazı karışıklıklar normalinden daha duygusal platformlar yaratabilir.

Rüyada yeni yorgan almak hayat içerisinde çok büyük kısmetler ile karşılaşacağına, yaptığı kötülüklerin cezasını çekmesi için elinden gelen herşeyi yapacağına, rızkının azalacağına, böylece geçim derdinin baş göstereceğine alamet eder.

Rüyada yeni yorgan görmek doğru yatırımlar yapacağına, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine, çok zor günler yaşayacağına, sorunların yeni sorunlar doğuracağına yorulmaktadır.

Rüyada yatak yorgan dikmek elini attığı her işte çok güzel başarılar kazanacağına, önemli hastalıkları ya da içinden çıkılmayacak sorunları olmayacağına, kafasındaki her şeye kısa süre içinde başarılı bir şekilde kavuşacağına işaret eder.

Rüyada delik yorgan görmek maddi problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, hayallerin gerçekleşeceğine, huzurlu bir aile ortamına kavuşulacağına, iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine delalet eder.

Rüyada ıslak yorgan görmek el birliği ile bu maddi sıkıntıları aşarak daha güzel bir yaşama adım atılacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine ve hiç beklenmedik bir çıkış yapılacağına, sorunların çözüleceğine tabir olunur.

Rüyada mitil yorgan görmek işin düzeltileceğine, ayrılıktan ötürü yaşanan üzüntünün kısa süre geçmesi için bazı reçeteler uygulanacağına, onların bilgilerinden faydalanmak için savaşacağına, onların hikmetli kişiliklerinden de feyz almak için mücadele vereceğine, hayırlı bazı gelişmeler yaşanacağına işaret eder.

Rüyada yorgan yandığını görmek bedeninin şifa bulacağına, karamsarlığa izin vermeden hareket edeceğine, güç kaybedeceğine rivayet eder.

Rüyada yorgan yüklenmek kimden akıl soracağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, maddi ve manevi olarak rahat edileceğine, sorunların tamamen ortadan kalkacağına işaret eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments