Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yemiş incir görmek

Rüyada yemiş incir görmek

Rüyada yemiş incir görmek aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşanacağına, oğlunun da ömrünün uzun ve sağlıklı olacağına, değer verilen bir aile dostunun tavsiyesi ile bir yola çıkılacağına, sağlıkla ilgili bir konuda verilecek bir kararın ardından kısa sürecek bir operasyon geçirileceğine, pek çok problemin peş peşe çözüleceğine, gündemi iyi olan bir ülkeye de bolluk olacağına, iş dünyasının önde gelen kişilerinden olunacağına, maddi sıkıntıyla geçecek bir dönem geçirileceğine, hayırsız bir kişi yüzünden akrabalardan biri ile ters düşüleceğine ve verilen sözlerin tutulmaması yüzünden eldeki işten olunacağına, bir sebeple sıkıntılı durumlara düşeceğine, çok kötü günler geçireceğine, hiç olmadığı kadar zarar edeceğine, kazancının büyük kısmını uğradığı zararları kapatmak için harcayacağına işaret etmektedir.

Rüyada yemiş incir gördüyseniz:

  • Haraketlerinize dikkat etmelisiniz.

Rüyada yemiş incir görmek hedeflerine ve ideallerine kavuşacağına, kendisine kötülük gelmemesi için o kişinin gözetimi altında bulunacağına, kazançlı çıkacağı işlere yoğunlaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada yemiş yediğini görmek yeni bir ilişkiye başlayacağına, çok kötü günler yaşayacağına, maddi olarak yetersizlikler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yaş yemiş görmek geleceğini derinden etkileyecek yanlış adımlar atacağına, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına, korkularının yok olacağına inanılır.

Rüyada taze yemiş görmek çok büyük miktarda para elde edeceğine, bu para ile girdiği işlerden çok zengin ve mal mülk sahibi biri olarak çıkacağına, eğitimlerinin iyi olacağına, konforunun ve lüksünün yerinde olacağına işarettir.

Rüyada yemiş ağacı görmek yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine, maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacağına, uzun bir ömrü süreceğinize ve dünyevi zevkleri yaşayıp bütün sıkıntı ve üzüntülerden kurtulacağına, hedeflerini tutturacağına inanılır.

Rüyada frenk yemişi görmek işlerinde başarısızlığa düşeceğine, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına ve işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine, o masumların bedduasını alacağına delalettir.

Rüyada yemiş satmak orada tatsız olaylar yaşayacağına, bazı kişilerle karşı karşıya geleceğine, beklentilerin boşa çıkmayacağına, para ve burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine, sıkıntılarının ve sorunların yakın bir zaman içinde eline geçecek olan para ile sona ereceğine delalettir.

Rüyada frenk yemişi yemek çok büyük bir iş şansı kazanılacağına, zor ve kötü günler geçireceğine, kendisini mutlu edecek ve kazanç sağlayacak yeni uğraşlar edineceğine delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments