Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yaşlı kadını hamile görmek

Rüyada yaşlı kadını hamile görmek

Rüyada yaşlı kadını hamile görmek işlerinin istediği gibi yürüyeceğine, hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına, hayatını devam ettirecek kadar kazanç elde edeceğine, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına, maddi ve manevi olarak çok ferahlayacağı bir çalışma ile girerek çok daha iyi yerlere geleceğine, etrafındakiler tarafından kutlanacağına, kişinin parasını çarçur etmesi yüzünden de günden güne borçlu bir hayat süreceğine, işlerin ve projelerin başarı ve kazanç getireceğine, eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada yaşlı kadını hamile gördüyseniz:

  • Yanlışlarını görseniz bile, diğerlerinin içinde bulundukları durumu anlatmalarına izin vermenizde fayda var.

Rüyada hamile yaşlı kadın görmek pek çok fırsatı kaçıracağına, maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, sevinçli haberler alınacağına, yapılacak olan çalışmalarda doğru adımların atılacağına işarettir.

Rüyada yaşlı bir kadını hamile görmek hediyeler ve elbiseler alınacağına, çok hayırlı bir işle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, tatsız durumlardan sıyrılamayacağına alamet eder.

Rüyada yaşlı kadının hamile görmek kar elde edileceğine, elinde bulunan bazı işleri kendisini çekemeyen kişilerin alacağına, geçim sıkıntısına ve darlığa düşeceği işlere umut bağlayacağına tabir olunur.

Rüyada yaşlı bir kadının hamile olduğunu görmek başka bir şehirde yeni bir hayat kuracağına, çok büyük ve kötü olaylar yaşayarak ve dedikodu malzemesi olarak insan içine çıkamaz durumlara geleceğine, çok zor zamanlar geçirileceğine sorunların ve sıkıntıların günden güne artacağına alamet eder.

Rüyada yaşlı kadın hamile görmek işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, huzurunun artacağına, çok büyük bir hızla işlerinin düzeleceğine, başarılı adımlar atacağına alamet etmektedir.

Rüyada yaşlı kadını hamile görmek çok önemli ve başarılı çalışmalara imza atacağına, sosyal hayat içinde tanışılan bir kişinin oyununa gelineceğine, işlerin başına geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yaşlı hamile kadın görmek onların başarıları ile gururlanacağına, işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada yaşlı birini hamile görmek içinde bulunduğu imtihanı verip veremeyeceğine, yaşanan durumun araştırılması sayesinde bu durumun düzeltileceğine ve gerçeklerin açığa çıkacağına, arsız ve yüzsüz kimselere uyacağına, adına leke sürüp hem kendi hem de ailesinin başını öne eğdireceğine işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments