Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yaşlanmış olduğunu görmek

Rüyada yaşlanmış olduğunu görmek

Rüyada yaşlanmış olduğunu görmek anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına, üzüleceğine, zor günlerden geçeceğine, zahmete ve çileye düşeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine ve bu konuda kendisini seven kişilerin desteğini alacağına, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine, bir süre iş bulmakta zorlanacağına, başkasının hakkına göz dikileceğine, karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına, iş hayatında büyük hezimetler alacağına işarettir.

Rüyada yaşlanmış olduğunu gördüyseniz:

  • Yanlız haberleşme ağında bazı aksaklıklar olabilir.

Rüyada orta yaşlı bir adamla evlenmek arka arkaya pek çok iş teklifi geleceğine, bir sebeple rüya sahibinin dinlenmesi ve kendisini toparlayana kadar işlerden uzak durması gerektiğine, aksi halde çok daha kötü bir durumla karşılaşacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada yaşlı bir adamla evli olduğunu görmek çok büyük üzüntü yaşayacağına, onlarla ortak hareket edip, hem fikir olduğu konular üzerinde çalışmalar gerçekleştireceğine, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına bu sayede rahata ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yaşlı adama sarılmak gönülsüzce bir yere gideceğinize, yaptığı çalışmaların büyük ses getireceğine, sermayenin harcandığına değeceğine, tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine ve hedeflerin karşılık bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada dilimlenmiş yaş pasta görmek akrabalardan herhangi bir destek alınmayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine, sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına, aldığı güzel haberin kısa süreceğine, işlerinin çok sıkıntılı bir duruma düşeceğine, ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına delalettir.

Rüyada yaşlı bir kadınla evlendiğini görmek kendisini kısa yoldan rahat ve lüks bir hayata kavuşturacak bir meslek edineceğine, gam ve keder çekmeyeceğine dolayısıyla erken yaşlanmayacağına, bunun kendisi için büyük bir şans olacağına hep kısmet getireceğine işarettir.

Rüyada yaş hesaplamak her zaman dürüstlüğü, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına, işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine, sorunlu bir ilişkiye başlanacağına, umutlarının bitmesine sebep olacağına delalet etmektedir.

Rüyada yaş et görmek sorunlu geçen işlerinin yoluna gireceğine, kırıldığı bir kişi ile arasını düzeltmek için çok büyük bir çaba göstereceğine, destek istediği yerlerden ve kişilerden destek göremeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada orta yaşlı gelin görmek güzel evlatlar yetiştireceğine, büyük bir tartışma yaşayacağına, bu tartışmadan ötürü çok zarar edeceğine, rüya sahibinin dost meclislerinde arkadaşları ile toplanacağına rivayet eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.