Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada uzun ömürlü olmak

Rüyada uzun ömürlü olmak

Rüyada uzun ömürlü olmak çok uzaktaki bir kişiden yaptığı iş ile ilgili olarak çok sevindirici ve çok büyük başarılar kazandıracak haberler alacağına ve bu haberler sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok güzel yerlere geleceğine, özgüveninin yerine geleceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına alamet eder ve rüya sahibinin karlı olacak yatırımlardan önemli oranda kazanç elde edeceğine, yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına, çok zengin olacağına, akrabalardan herhangi bir destek alınmayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine, zor durumda bırakacağına, başın sıkıştığı anda etraftaki kişilerden yardım alınacağına yorulur.

Rüyada uzun ömürlü olmak gördüyseniz:

  • Ani hareketlerden kaçınmanızda fayda var.

Rüyada uzun ömürlü olmak kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına, sıcak, güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına, çok güzel gelişmeler ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada ömür görmek musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, sektöründe rakip tanımayacak kadar güçlü hale geleceğine, işinde yerinin sağlamlaşmasına ve patronun gönlünü kazanmasına delalet etmektedir.

Rüyada ömür biçmek tatsız günlerin geride bırakılacağına, ailesinin kendisiyle gurur duyacağı işler yapacağına, yüzünü güldürecek kısmetlerini de arttıracak adımlar atacağına işarettir.

Rüyada saçlarını uzun olduğunu görmek yaptığı işlerde eski başarısına ulaşamayacağına ve çok zor zamanlar geçireceğine, ancak bu durumların kısa süre içinde olumlu bir hal alacağına, sonu hayırlı olacak bir izdivaca rivayet eder.

Rüyada başka birini uzun boylu görmek kendisine daha uygun bir hayat kuracağına, yeni bir şehre yerleşileceğine, sevinçten, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, hep hayalini kurduğu yaşamın da kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına inanılır.

Rüyada uzun boyun görmek mutluluğunun da önemli oranda azalacağına, ön planda kalmayı sağlayacağına, evinde bereketin eksik olmayacağına ve evlatlarından hürmet göreceğine işaret eder.

Rüyada uzun bina görmek aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, alim ve bilge insan olacağına, insanların gözünde saygıdeğer, üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine, yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına bu durumda daha ziyade kendisiyle uğraşacağına rivayet eder.

Rüyada tırnağın uzun olduğunu görmek kendisine kurulmuş bir tuzakla uğraşacağına, büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments