Rüyada topuk kesmek

Rüyada topuk kesmek istenmediğiniz bir yere gitmeye, hastalıklarını yenmeyi başaracağına, takdir toplayacağı ve rütbe alacağı işler yapacağına, iş yerinde de prensipli, sevdiklerine bağlı, işini tutkuyla yapan rüya sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına, kariyerini dilediği gibi sürdüreceğine, eline geçen imkânları gerektiği gibi kullanamayacağına, hayata küsecek duruma geleceğine, ruhani önderlik yapacağına, geçim derdine düşeceğine yorulur.

Rüyada topuk kesmek gördüyseniz:

  • Çok çalışmanın karşılığını alacaksınız, şansa değil kendinize güvenin.

Rüyada topuk kesmek büyük miktarda kazanç elde edeceğine, rakiplerine büyük fark atacağına, keyifleneceğine ve neşeli olacağına, durgun giden işlerin açılacağına yorulur.

Rüyada yüksek topuklu terlik görmek çok sevileceğine, hayatının ve işlerinin kolaylaşacağına, güzel, sağlıklı ve hayırlı bir ömür geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada topuğun kırıldığını görmek yapılan hataların yakında telafi edileceğine, iş hayatında uğranılan zararlardan ötürü alınan borçların dostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine ve uzun süreden beri görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına, ağızdan çıkacak bir söz nedeni ile geri dönülmeyecek bir yola girileceğine, atılan adımların büyük başarılar getireceğine ve uzun zamandan beri devam eden sorunların çözüm bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeni topuklu ayakkabı almak kendisine hayır getirmeyecek işlere gireceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, sevilen kişiyle araya soğukluk ve mesafe gireceğine, gençlerin ve çocukların okuması için yardımcı olacağına alamet eder.

Rüyada dolgu topuk ayakkabı görmek çirkin amellere, sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, makbul olan mallara ve helal olan lokmaya kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada taşlı topuklu ayakkabı görmek neşesini ve huzurunu kaçıracak hiçbir sorunun meydana gelmeyeceğine, kaçırılan fırsatların tekrar elde edileceğine, yapılan çalışmaların tanıtılması, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine inanılır.

Rüyada yeşil topuklu ayakkabı giymek sadece maddi gücünün değil aynı zamanda manevi gücünün de ömür boyu süreceğine, onlardan fayda göreceğine, çalışmalarının takdir edileceğine işaret eder.

Rüyada topuk kırılması görmek kazandıklarının tadını çıkaracağına ve yaşamayı da bileceğine, sağlık sorunları ile dolu bir dönem geçirileceğine, nasiplerini alacağına delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top