Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada siyah badana yapmak

Rüyada siyah badana yapmak

Rüyada siyah badana yapmak gerçek dostluklarına odaklanacağına, diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına, hiç istemediği halde birçok zorlukla karşılaşacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok sağlam işlere imza atacağına, bir sebeple hiç istemediği şeyler ile karşılaşacağına, hayatının başarılarla dolacağına, isminden sıkça söz ettireceğine, elde bulunan maddi ve manevi kaynakların kısa süre içinde tükeneceğine yorulmaktadır.

Rüyada siyah badana yapmak gördüyseniz:

  • Tutkulu yaklaşımlarınız karşınızdaki kişilerin olayları sizin gözünüzle görmesini sağlayabilir.

Rüyada siyah badana yapmak sıkıntılı bir işe girip gösterilen sabır sayesinde altından kalkılacağına, yakın bir akrabanın vefatıyla miras sahibi olunacağına, aile bireylerinin de çok sevineceğine, yeni bir eve sahip olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada pembe badana yapmak çok büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zamanda kurtulacağına, çıkış kapısı bulunamadığı için ruhsal bir bunalım geçirileceğine, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına işaret eder.

Rüyada kırmızı badana yapmak akıp giden zamana rağmen halen istenen noktaya gelinemeyeceğine, sevdiği birçok şeye kısa süre içinde kavuşacağına, maddi anlamda zarar edeceğine, üzüleceğine, yıpranacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının evini badana yapmak hayırlı bir kısmetle dünya evine girileceğine, onlar tarafından çok sevileceğine, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına, sorunlarını halletmeyi başaracağına rivayet eder.

Rüyada evi badana boya yapmak bütün boş zamanlarını sosyal aktivitelerle dolduracağına, sevinçli ve güzel bir haber alınacağına, neyin yanlış olduğuna dair yorumda bulunmakta zorlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz badana yapmak böylece işlerinin günden güne daha iyi bir hayata adım atacağına ve geçirdiği zor günlerin tamamen biteceğine, hayattan bıkmasına neden olacağına, onu isyan noktasına getireceğine, kendisine katkılarda bulunacak, bilgili ve görgülü kişilerle ahbaplık kuracağına delalet eder.

Rüyada sarı badana yapmak kendisini çok kötü hissedeceğine ve içinde bulunduğu durumdan çok rahatsız olacağına, büyük kazançlar elde edileceğine, başarılı atılımlar ve girişimler yapacağına, makam sahibi olacağına, malına mal, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada yeşil renkte badana yapmak kenara para atıp birikim yapmaya çalışacağına, sıkıntılarının sona ereceğine, işlerinde büyük kazançlar elde edeceğine, yakın zamanda rahat edeceğine, kendisi için en uygun kararları vereceğine ve Allah’ın izni ile girdiği işlerde yenilgiye uğramayacağına, psikolojik sorunların geride kalacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments