Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sınavdan geçtiğini görmek

Rüyada sınavdan geçtiğini görmek

Rüyada sınavdan geçtiğini görmek düşünce ve hatta kişilerden uzaklaşacağına, hayal edilen herşeye kavuşacağına, dertlerinin ve sorunlarının biteceğine, kazançların çok yüksek bir seviyeye geleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin teker teker biteceğine, çok büyük başarılar kazanacağına, yeni işlere gireceğine, içinde olduğu bir projeden çok zarar göreceğine, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, ekmeğinin çoğalacağına delalettir.

Rüyada sınavdan geçtiğini gördüyseniz:

  • Planlarınızı ne zaman gerçekleştirebileceğinize konsantre olmak yerine, farklı tecrübeler edinebileceğiniz yerlere gitmeniz veya aktivitelerle uğraşmanız vizyonunuzu genişletebilir.

Rüyada sınavı geçtiğini görmek atılan adımların hayırlı haberleri ve kişileri beraberinde getireceğine, mutlu ve hafif hissedeceğine, sahip olduğu yetenek ve başarıları sayesinde çok iyi işlere gireceğine, kendisine büyük bir mutluluk kazandıracak bir haber alacağına işaret eder.

Rüyada sınava geç kaldığını görmek doğru kararlar alarak kendisine bol şans, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına, uğursuz ve olumsuz olayların unutulacağına, zenginlik ve bolluk içinde olacağına delalet eder.

Rüyada sınavdan geçtiğini görmek emeklerinin boşa gideceğine, hayallerinin yıkılacağına, kişinin zorlukların üstesinden geleceğine, sürekli olacak bir başarıya ve mutluluğa kavuşacağına, ne yöne gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sınavının iyi geçtiğini görmek kendisine hayır, bolluk, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, küçük mutlulukların ve sevinçlerin yoğun olarak yaşanacağına, bir sebeple büyük tartışmalar yaşanacağına, yakın bir zaman içinde evde huzurun kalmayacağına ve aile büyüklerinin de bu duruma üzüleceğine işarettir.

Rüyada sınava geç kalmak kurtuluşa ereceğine, Allah’ın lütufları ile karşılaşacağına, cebinden parasının eksilmeyeceğine, gidilen yolda engel üstüne engelle karşılaşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada sınav geç kalmak çok büyük bir ferahlama yaşayacağına, çalışmaların çok büyük bir sorunun kapısını açacağına, maddi olarak zorluk çekileceğine, kardeşler arasında sürtüşmeler yaşanacağına inanılır.

Rüyada sınavın iyi geçtiğini görmek zorlukların ve sorunların aşılacağına, engellerin ortadan kalkacağına, rüyayı gören kişinin güç, kudret sahibi olacağına, maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine, tüm hayallerinin çok kısa süre içinde ve zahmetsizde gerçekleşeceğine, günlerin kâbusa döneceğine ve tüm keyfin kaçacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sınava geç girmek işlerinin gün geçtikçe daha büyük sorunlar ile yüzleşeceğine, bol kazanç elde edileceğine, yaşanan sorunların sona ereceğine ve atılan her adımda daha ses getiren işler yapılacağına, sıkıntılardan ve sorunlardan uzak olacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments