Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sevgiliyle dağa çıkmak

Rüyada sevgiliyle dağa çıkmak

Rüyada sevgiliyle dağa çıkmak ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine, sorunlu bir kişi ile sürekli tartışılacağına, eğer evli ise bir çocuk sahibi olacağına, kendisini çok zor durumlarda bulacağına, rüya sahibini, üzen, kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan herşeyin ortadan kalkacağına, kısmetsizlik yaşadığı bir işe tekrar girerek bu sefer başarı kazanacağına, endişe edilen durumların alınacak destek ve yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına, meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına yorulur.

Rüyada sevgiliyle dağa çıkmak gördüyseniz:

  • Size baskı uygulamaya ya da harekete geçirmeye çalışan kişiler olabilir.

Rüyada sevgiliyle dağa çıkmak zahmet verecek işlerin sona ereceğine, rahatlık sağlayacak kararlar verileceğine ve refah içinde yaşanacağına, büyük bir başarı göstereceği bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada arafat dağına çıkmak sıkıntılı bir dönemden geçeceğine, en son atacağı bir adımdan ötürü maddi olarak bir kişi ile tartışmaya gireceğine, büyük bir kavgaya tutuşacağına, sorumluluk alacağına rivayet eder.

Rüyada arabayla dağa çıkmak iş hayatında uzun bir süre boyunca neredeyse iflas etme tehlikesi ile yaşanacağına, yaşanan küskünlüklerin ve kırgınlıkların son bulacağına, işlerinin de bir düzene oturacağına inanılır.

Rüyada koşarak dağa çıkmak eline geçene para sayesinde hanesine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceğine, kötü ve üzücü durumlar ile karşılaşacağına, yüzünün de güleceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeşil dağa çıkmak hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, rahata ereceğine ve geniş geniş yaşayacağına, bir sebeple uzunca bir süre sorun yaşayacağına alamet eder.

Rüyada uhud dağına çıkmak her zaman hürmet göreceğine, düşmanların barışacağına ve küslüklerin sona ereceğine, çok hayırlı işlere atılacağına ve yaptığı işlerde her zaman çok büyük başarılar göstereceğine yorulmaktadır.

Rüyada otobüsle dağa çıkmak daha sonra uzun bir süre devam edecek bir durgunluk dönemine gireceğine ancak bu dönemin epeyce uzaması üzerine iş ile ilgili olarak çeşitli yollara başvuru yapacağına, hazırdan yemek zorunda kalacağına ve elindekini de son kuruşuna kadar tüketeceğine, işlerinin yolunda gideceğine, ticaret ehli olacağına yorulmaktadır.

Rüyada karlı dağın zirvesine çıkmak endişelerin ve korkuların geçeceğine ve iş ile ilgili her gün yeni çalışmaların ortaya konacağına, bunun da kendisini çok iyi hissetmesine vesile olacağına, hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hatice

Selam.rüyamda sevgilimin arabası vardı bizim mahalleye gelmişti amma gerçekte yok.arabayls dağa çıkmak istiyorum çıkalım dedi amma ben istemedim .sonra getdik yolda düştüm.gslip babama haber veriyim dedim