Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sevdiğinin ölmüş annesini görmek

Rüyada sevdiğinin ölmüş annesini görmek

Rüyada sevdiğinin ölmüş annesini görmek bir sebeple bir süreliğine darboğaza düşüleceğine, çok daha rahat bir hayata kavuşacağına ve kendinden emin bir kişi olarak yaşamına devam edeceğine, ancak daha sonra çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, iş hayatı ile ilgili çok hayırlı gelişmeler ile bir şekilde sorunlarının her geçen gün daha kolay bir hale geleceğine, kararını verdiği bir işte çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, yeni işlere gireceğine, yeni projeler gerçekleştirip iş hayatında büyük bir saygınlık kazanacağına, sağlık konusunda daha dikkatli olunacağına, girdiği işlerde büyük sorun yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin ölmüş annesini gördüyseniz:

  • Kafanızda bazı endişeler olabilir.

Rüyada anneyi sevmek tüm yaşamını bir amaca bağlayacağına ve her zaman akıl yoluyla hareket edeceğine, hem eğleneceğine, aile bireyleri ile uyumunun süreceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin annesini görmek yanlış işlere girip mutsuz olacağına, kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine, hastalık ve ağrı gibi sorunlarının olmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğinin annesini ve babasını görmek nefsine hakim olamayan kişilerin daha fazlasını isterken daha da kötü bir duruma düşüleceğine, ortaklı işlere iştirak edileceğine, Rüya sahibinin belini büken borçlarından kurtulmasına tabir olunur.

Rüyada sevdiğinin ölmüş annesini görmek sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına, üzüntülü ve zor günler yaşanacağına, kısmetinin ve talihinin açılacağına, verilen emeğin boşa çıkmayacağına, hayırlı ve güzel günlerin yakında olduğuna, büyük kazançlar elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğinin anne ve babasını görmek sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına, rızkındaki ve kazancındaki verimin hiç eksilmeyeceğine, birçok ortaklık kurulacağına işaret etmektedir.

Rüyada anne karnındaki bebeği sevmek çok büyük kazançlara sahip olacağına, yaşamının büyük bir lüks içinde geçeceğine, işlerin istenmeyen bir hale geleceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kızı ve annesini görmek evlatların hayırsız çıkacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, işlerinde daha önce yaşanmış olan sorunların tekrar karşısına çıkması üzerine daha hızlı ve daha kolay bir şekilde çözeceğine, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına, şansının da açık olacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiği kişinin annesini görmek sıkıntıların sona ereceğine, dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, sanatsal açıdan değeri olan bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve fırsat kapılarının kendiliğinden açılacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının son bulacağına rivayet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
.

Annem,ben,sevdiğim çocuk ve annesi vardı rüyada. Sevdiğimin annesi gerçekte vefat etti ve ben onu hiç görmediğim hâlde yüzünü de gördüm. Neyse rüyada biz bir markette karşılaştık annem benim onu sevdiğimi biliyor ve onunda benden biraz hoşlandığını biliyordu onların yanında bunu söylüyordu. Annesi de bunu anladı ama sevdiğim çocuğun kimseyi falan sevmesini istemiyordu. Ama yine de sevdiğim çocuk bana bakıyordu falan. Bunun anlamı nedir ?