Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sevdiğin kişinin nişanlandığını görmek

Rüyada sevdiğin kişinin nişanlandığını görmek

Rüyada sevdiğin kişinin nişanlandığını görmek çok büyük fırsatları kaçıracağına, eline geçen olanaklardan da doğru ve yeterli şekilde yararlanamayarak sıkıntıya düşeceğine, çeşitli kırgınlıklar olacağına, sakin ve sessiz bir hayat süreceğine, onların gerçek yüzlerini gözleriyle görene kadar onları dost sanarak, onlarla iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra herşeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına, bütün sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, işle ilgili önemli bir teklif alınacağına, maddi olarak büyük kazançlar elde edileceğine, elde edilen kazanç ile daha farklı işlere girileceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin nişanlandığını gördüyseniz:

  • Bazı olayları akışa bırakmanın daha faydalı olacağını düşünüyor olabilirsiniz.

Rüyada sevdiği kişinin nişanlandığını görmek sonunda büyük bir başarı kazanılacağına, yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, elindekileri de yitireceğine, malının ve parasının da hiç olmasına neden olacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiği kişinin başkasıyla nişanlandığını görmek anne babanın duaları sayesinde kötü olaylardan uzak durulacağına, kişinin ağız tadının ve rahatının yerine geleceğine, hasta ve üzgün olacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğin kişiyle nişanlanmak sağlığın günden güne iyiye gideceğine, yeni bir birlikteliğe yelken açılacağına, artık hep ileriye ve önüne bakacağına yorulur.

Rüyada sevdiğin kişiyi başkasıyla nişanlanırken görmek çok kötü hissedileceğine, karanlık ve zor geçen bir dönemin sona ereceğine, öleceği zaman kendisini yaşatacak güzellikte işler yapacağına delalettir.

Rüyada sevdiğin kişiyi nişanlı görmek sıkıntılarından kurtulacağına, düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine, çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, hayırlı bir evlilik yapılacağına, bir süre sıkıntı çekeceğine ve bu dönemde sabırlı olmakta zorlanan rüya sahibinin sinirli, öfkeli hareketlerde bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiği kişiyi nişanlanırken görmek büyük başarılar kazanacağına, sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine, yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine, kırgınlıkların ve küslüklerin sona ereceğine ve mutluluk verecek bir konuda adım atılacağına, sevdiği kişiler ile daha çok vakit geçireceğine, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına delalettir.

Rüyada sevdiği kişiyle nişanlandığını görmek kendisini büyük bir iş sıkıntısının ortasında bulacağına, büyük başarılar kazanacağına, ticaretinin hızlanacağına, rızkının genişleyeceğine işarettir.

Rüyada sevdiğin kişinin başkasıyla nişanlandığını görmek zarar edilen işlerin düzeleceğine, işlerini çok iyi yerlere getireceğine, elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına, güvendiği, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments