Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sevdiğin çocuğu öpmek

Rüyada sevdiğin çocuğu öpmek

Rüyada sevdiğin çocuğu öpmek gülmeye hasret kalacağına, yaradanın bu şansı kendisine vereceğine, sıkıntı getiren kişilerin hayata gireceğine, aksiliklerin arka arkaya yaşanacağına, zenginlik sahibi olunacağına, manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına, üzüntülerinden kurtulacağına, kısmetsizlik yaşanmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin çocuğu öpmek gördüyseniz:

  • En iyisi ona hiç umut vermeden, açıkça kendisiyle çıkmak istemediğiniz anlatın.

Rüyada sevdiğin çocuğu öpmek beklenmedik bir anda bir dedikodunun muhatabı olunduğu ilan edileceğine, kasasının daha çok para dolacağına, adını aklamak için uzun süre uğraşmak zorunda kalacağına rivayet eder.

Rüyada çocuğun elini öpmek adını ve markasını daha geniş bir alanda duyuracağına, yakınları ile arasında büyük anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanacağına ve bu durumun bir süre devam edeceğine, kötü kişilerden uzak durulacağına delalet eder.

Rüyada küçük bir çocuğu öpmek sevdikleriyle arasının açılacağına ve sıkıntı çekeceğine, hayallerine kavuşmaları için gereken şeylerin sağlanacağına, güzel başlayan işlerin kötü bir şekilde ilerleyeceğine delalet eder.

Rüyada çocuğunu dudaktan öpmek bir sebeple uzun sürecek bir sıkıntı içine düşüleceğine, maddi rahatlamanın yanı sıra gelirin bir kısmıyla yatırım yapılacağına, çalışarak ailesine maddi açıdan yardımda bulunacağına alamet etmektedir.

Rüyada çocuğu öpmek işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, götürüsünün, getirisinden daha fazla olacağına, zorlukları yakın bir zamanda aşacağına rivayet eder.

Rüyada erkek çocuğu öpmek zora girmiş bir işin düze çıkacağına, kısa süre içinde meydana gelen istenmeyen bir olayın mutlu bir şekilde sona ereceğine, geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine, şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, hayırlı kişilerle tanışılacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada küçük çocuğu öpmek kişinin düşmanlarının varlığına ve onlardan zarar göreceğine, fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, işlerin çok büyümeyeceğine delalet eder.

Rüyada kendi çocuğunu öpmek dertlerin son bulacağına, yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına ve her şeyin yoluna gireceğine, vereceği çok büyük hatalı kararlar yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, kazancının çok büyük bir bölümünü kaybedeceğine, bu sebeple çok büyük sıkıntılara gireceğine ve işlerini toparlamak için kendisini yıpratacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments