Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sarı kaka yapmak

Rüyada sarı kaka yapmak

Rüyada sarı kaka yapmak sorunlarının ve problemlerinin de son bulacağına, çok daha iyi bir konuma geleceğine, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine, sorunların tatlıya bağlanacağına, borçlarını bitireceğine, gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile dünyaevine girileceğine, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, iş konusunda uzun süren tartışmaların sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada sarı kaka yapmak gördüyseniz:

  • Bazı kişiler üzerinizde baskı kurabilir ya da bazı işleri yapmanızın asıl nedeni olabilir.

Rüyada sarı kaka yapmak kişinin ağız tadına kavuşacağına, uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, stres nedeniyle uzun zamandan beri yaşanan bir sağlık sorununun tedavisi için bir hekime başvurulacağına alamet eder.

Rüyada sarı kaka görmek az bir sermayeyle yeni atılımlar yapacağına, hayatına yeni bir yön verme olanağı elde edeceğine, yaralarına da merhem olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada camiye kaka yapmak çocukları ve torunları ile makbul bir hayat süreceğine, ahiret inancına göre yaşanacağına, üzüntülerin sona ereceğine işarettir.

Rüyada bir yere kaka yapmak anne baba dualarının kabul edilmesiyle bol kazanç elde edileceğine, büyük savaşların yaşanacağına, evlilik kararı almak için beklemelerinin doğru olacağına yorulmaktadır.

Rüyada üzerine kaka yapmak kısa süre içinde engelleneceğine, ilgili alanda çok büyük bir isim olunacağına, kinin, nefretin ve düşmanlığın çoğalacağına inanılır.

Rüyada yola kaka yapmak maddi ve manevi olarak çok güzel günler geçirileceğine, elinde bulunan bir miktar kazancı kısa süre içinde harcayacağına, çok daha büyük kazanç sağlayacak bazı işlere girmek için sevdiği bazı şeylerden vazgeçeceğine, bütün önlemlere rağmen iş hayatında zarar getirecek işlere girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada etrafa kaka yapmak ekonomik olarak rahatının ve gücünün yerine geleceğine, ele geçen fırsatlar sayesinde çok mutlu olayların gerçekleşeceğine, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına, hayal kırıklığına uğrayacağına, kederleneceğine delalettir.

Rüyada yeşil renkte kaka yapmak bir sınavdan geçileceğine, işlerin düzene gireceğine ve eğitim konusunda yeni bir sayfa açılacağına, yaşanan maddi sorunların elbirliği ile çözüleceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments