Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada samanlıktan yumurta toplamak

Rüyada samanlıktan yumurta toplamak

Rüyada samanlıktan yumurta toplamak başka başka yerlere seyahat edeceğine, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, geçmişini arkada bırakacağına, aradaki dostluğun daha da pekişeceğine, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, de hayatı boyunca işsiz kalmayacağına, kardeşleri birbirine düşürecek kötü gelişmelerin yaşanacağına, maddi sıkışıklık içinde kalacağına ve kimseden bir destek görmeyeceğine, bir sebeple çok zor zamanlar geçireceğine, kendisini bu duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine, yaptıkları şeylerden ötürü rüya sahibinin büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, satışlarının ve üretiminin yükseleceğine, rakipleri ile daha kolay rakip eder olacağına, kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine ve şansının da kapanmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada samanlıktan yumurta toplamak gördüyseniz:

  • Çevrede değişikliğe ihtiyacınız var.

Rüyada samanlıkta yumurta toplamak yeni sorunların çıkmasını ve çok kötü sonuçlar doğurmasını engelleyeceğine, sevaplarıyla Allah’ın sevgisini kazanacağına, başkasının sigarasını yakmak ise, maddi ve manevi olarak sürekli birilerinin yardımına ihtiyaç duyan biri olacağına delalet eder.

Rüyada samanlıktan yumurta toplamak istenen ve hayali kurulan yaşama kavuşulacağına, düşmanlar tarafından zarar göreceğine, geleceğini derinden etkileyecek yanlış adımlar atacağına, sıkıntıların çözüme ulaşacağına, endişelerin son bulacağına, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine delalettir.

Rüyada samanlıkta yumurta görmek hayırsız kişilerle muhatap olunacağına, işlerin sarpa saracağına ve zarar edileceğine, eşiyle bahtiyar olacağına, müjdeli bir haber alarak sevineceğine alamet etmektedir.

Rüyada saman içinde yumurta görmek yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve çok geçmeden hayallerine kavuşacağına, böylece kafa olarak ve duygusal olarak çok daha rahat olacağına, sorunların haneden kısa zamanda uzaklaştırılacağına yorulur.

Rüyada saman tozu görmek zarar görülen bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, mutsuz ve hasta olacağına, akraba çevresindeki sorunların giderileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada samanlıkta yatmak ruhsal olarak kötü bir duruma düşüleceğine, hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine hem de ailesini mutlu edeceğine, doğruluktan ve hak yolundan da ayrılmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada samanlık yangını görmek kendisini üzen ve kederlendiren her ne varsa onlardan kurtulacağına, çok güzel bir evlilik yapılacağına, yaşanan maddi ve manevi açmazlardan ötürü zor zamanlar geçirileceğine ve aile hayatı ve iş hayatı içinde çok üzüntü duyulacağına işaret eder.

Rüyada mercimek samanı görmek kısmetlerinin ve şansının kapanacağına, çok mutsuz olacağına, hastalanacağına, işini kaybedeceğine, aile hayatı içinde çok büyük üzüntüler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments