Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada rüzgardan savrulmak

Rüyada rüzgardan savrulmak

Rüyada rüzgardan savrulmak zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine, çok büyük bir dedikoduya malzeme olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakında kurtulacağına, işlerinde bereketin ve verimin artacağına, kişinin her işte başarılı olacağı güce ve kudrete sahip olacağına, çevresinin genişleyeceğine, planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, başarılarının artacağına, yaşadığı gergin ve zor günleri arkasında bırakacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ancak zaman zaman kendisini kötü hissedeceğine, adını kirleteceğine yorulmaktadır.

Rüyada rüzgardan savrulmak gördüyseniz:

  • Altından kalkabileceğiniz türden anlaşmalar yapmalı, yoksa pas geçmelisiniz.

Rüyada rüzgarla savrulmak kararmış düşüncelerinin aydınlanacağına, kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine, yaşamdan yana alınabilecek tüm tatları alacağına, yeni şeyler keşfedeceğine ve yaptıkları ile adından söz ettirmeyi başaracağına delalettir.

Rüyada rüzgardan savrulmak ev sahibi olunacağına, uzun bir zamandan beri devam eden ve evlilikle noktalanacağı düşünülen bir birlikteliğin sona ereceğine, rahatını kaçıracak ve uykusuz geceler geçirmesine sebep olacak olaylar yaşayacağına ve çok sevecen ve hoşgörülü bir kişi olmasına rağmen etrafındaki insanlara olan güveninin biteceğine inanılır.

Rüyada rüzgarda savrulmak kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, sıkıntılarının biteceğine, anne baba duası alacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına delalettir.

Rüyada sav görmek iş hayatında yaşadığı sıkıntıyı ister istemez ailesine de yansıtacağına, çok hatalı çalışmalara gireceğine, aksiliklerin arka arkaya yaşanacağına, rüyayı gören kişinin sabrının zorlanacağı olaylar yaşayacağına ve kişinin adeta isyan noktasına geleceğine, bir sebeple cimriliği ile çevresinin dikkatini çekeceğine yorulmaktadır.

Rüyada büyük rüzgar görmek üzüntülerin son bulacağına, iş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, istediği gibi hareket edeceğine, zarar edilen işlerin kara geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada esen rüzgar görmek çok iyi ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, tanınmayan birini gurbete yollamak ise kişinin işle alakalı bir görev yüzünden yurt dışına ya da çok uzak bir yola çıkacağına, bereketin geleceğine, bolluğun sürekli olacağına işaret eder.

Rüyada rüzgardan kaçmak işinde yetkin, bilge ve alim kimse haline geleceğine, dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, üzüntülerin son bulacağına ve sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada rüzgarla uçtuğunu görmek kendisini baştan çıkarmak isteyen veya kötü yola düşürmeye çalışan kimselerin tuzağına düşmeyerek, her an Allah’a sığınıp, onun istediği yoldan gideceğine, bundan sonra her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına ve sadece kendi yüreğinin sesini dinleyeceğine, düzenin kurulacağına yorulmaktadır.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.