Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada plastik kürek görmek

Rüyada plastik kürek görmek

Rüyada plastik kürek görmek bir sebeple rüya sahibinin, çok büyük bir şok yaşayacağına, bu kişi ile tüm irtibatını kopartacağına, çok büyük bir üzüntü duyacağına ve çok daha kötü durumlara düşebileceğine, rüya sahibin hayatında meydana gelecek olan radikal değişikliklere, elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına, kendisine akıl hocalığı yapan bir kişiyi kaybedeceğine, daha fazla kazanç elde edeceğine, aile bireyleri ile arasındaki sorunu çözeceğine ve iş hayatında düştüğü sıkıntılı durumu yakında ortadan kaldıracağına, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine, sevdiği kişilerle mutlu olacağı bir işe gireceğine, kazancının büyük kısmını uğradığı zararları kapatmak için harcayacağına tabir olunur.

Rüyada plastik kürek gördüyseniz:

  • Başkalarına yapacağınız yardımların veya yardım tekliflerinizin karşılğını fazlasıyla alabilirsiniz.

Rüyada plastik kürek görmek dertlerin bitip huzura erileceğine, yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına, karşısına aksi, hileli, fesat kimselerin çıkacağına, bu durumun ona maddi ve manevi olarak büyük zarar vereceğine, çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine delalet eder.

Rüyada kürekle mezar kazmak aşk hayatının çok güzel bir hal alacağına, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına, itibarın sarsılacağına delalet eder.

Rüyada gemide kürek çekmek sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, buna karşılık iyilik ve güzellik göreceğine, kendisini çekemeyen insanları yenilgiye uğratacağına inanılır.

Rüyada sandalla kürek çekmek parasına da para ekleyeceğine, hak yolundan uzaklaşacağına inancını kaybedip, kulluk görevini ihmale edeceğine, etrafındaki insanlardan bir kısmı tarafından dışlanacağına işaret eder.

Rüyada toprağı kürekle atmak çok sevilen bir kişi olunacağına ve rahatsızlık verecek bir durumun yaşanmasının önüne geçileceğine, yaşamına renk, heyecan ve hareketlilik geleceğine, hayatının en güzel günlerini geçireceğine, gülmek suretiyle şifa bulacağına, sıkıntıların kaynağına inilip kısa sürede ortadan kaldırılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kürekle toprak atmak onun sayesinde kolaylık elde edeceğine, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına, iş konusunda sürekli yardım edeceğine, bildiklerini ve deneyimlerini onunla paylaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada nehirde kürek çekmek rüya sahibi için yine önemli bir hale geleceğine, hayatına yeni bir yön verme olanağı elde edeceğine bundan sonra mutluluğunun, huzurunun, işinin, kazancının, rızkının ve zenginliğinin de garanti olacağına, onlardan iyilik ve yardım göreceğine işarettir.

Rüyada kürek çektiğini görmek kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, şartlarının daha iyi maaşının da daha fazla olması nedeni ile bu teklife olumlu cevap vereceğine, kötülüklerden uzak kalacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments