Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada omuzunda kıl görmek

Rüyada omuzunda kıl görmek

Rüyada omuzunda kıl görmek hayırlı ve uğurlu işlere girişileceğine, uzun bir süreden beri güzel bir şekilde ilerleyen işlerin yakında çok kötü bir duruma düşeceğine ve çok daha büyük üzüntüler yaşayacağına, doğru, akıllı, bilgili ve deneyimli kimselerle karşılaşarak işbirliği yapacağına, kimseye borçlanmayacağına, kısmetinin ve şaşının her zaman yerinde olacağına, üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına ve tüm dertlerinin biteceğine, aynı zamanda önemli yol ayrımlarına gelindiğine ve seçimler yapılacağına, borç içinde bir yaşam süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada omuzunda kıl gördüyseniz:

  • Eşinizle, sevgilinizle ya da sevdiğiniz insanlarla ilişkilerinizde son derece dikkatli olmalısınız.

Rüyada omuzlarda kıl görmek yaptığı hataları düşünerek bir kez daha yaşamamak için ders alarak, davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine, şansının ve kısmetinin de hep kendisinden yana gideceğine, ortaklık yaptığı birisinden ihanet göreceğine yorulur.

Rüyada omuzlarında kıl görmek maddi ve manevi olarak uğranılan zararların telafi edileceğine, moral bozukluğunu sevdikleri ile beraber atlatacağına, yeni bir şehirde yeni bir işe girip yeni bir hayata başlayacağına işaret eder.

Rüyada omuzunda kıl görmek maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, çok zor günler geçireceğine, günah işlemekten korunacağına, aile hayatı ya da iş hayatı ile ilgili olaylar ve düşünceler için edilen duaların Allah katında kabul edileceğine, herkesin tanıdığı ve bildiği bir marka olacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada omuzda kıl görmek kem gözlü insanları etrafından uzaklaştırmaya, kişinin kudret ve itibar sahibi olacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada kıllı omuz görmek işsiz kişilerin iş ararken stres yaşayacaklarına ancak sonucun güzel olacağına, büyüklerine saygıda küçüklerine de sevgide artık hiç kusur etmeyeceğine, hayır getirecek ve bol kazanç sağlayacak bir döneme girileceğine rivayet eder.

Rüyada sağ omuzdan vurulmak işlerindeki karın artacağına, çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına, şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, hayırlı kişilerle tanışılacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine işaret eder.

Rüyada omuzda tüy görmek darda kalacağına, başarısızlığı karşısında yıkılacağına, üzüleceğine, sayılan ve değer verilen bir kişi olacağına, rakiplerin yapacağı bazı kötülüklerden etkilenileceğine delalet etmektedir.

Rüyada omuzda baykuş görmek iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine, çok hayırlı insan olunacağına, çeşitli kırgınlıklar olacağına, ortak olarak girilen bir işte çok zarar edileceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Derya

Sağ omuzumda tek sıra halinde 5. 6 kök kıl ama her kökde bir surü kıl vardı kıllar siyah vede dik kalın dı