Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ölüyü kurtarmak

Rüyada ölüyü kurtarmak

Rüyada ölüyü kurtarmak yeni bir işte yüksek bir makama sahip olunacağına, zor ve çok sıkıntılı durumlar yaşayacağına, istediği kadar çocuğun Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, iş hayatında üst bir mevkiye terfi edileceğine, yapacağı diğer işlerin de çok ses getiren çalışmalar olması sayesinde büyük bir özgüvene kavuşup kendi işini kuracağına ve bulunduğu sektör içinde kendisine yer edineceğine, yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine, yeni bir hayata merhaba denileceğine, en büyük hayalinin gerçekleşeceğine delalettir.

Rüyada ölüyü kurtarmak gördüyseniz:

  • Mevcut sıkıntılar bitebilir.

Rüyada ölüyü kurtarmak güvendiği kişilerin kendisini yarı yolda bırakabileceklerine ve rüya sahibi için belki de kabus gibi geçecek şanssız bir dönemin yaşanacağına, eşi ile problemler yaşayacağına, kişinin heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine ve çok mutlu olacağına işarettir.

Rüyada ölü birini boğulmaktan kurtarmak eskisinden çok daha motive olmuş şekilde hareket edeceğine, varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına, Allah’ın izniyle de istediği noktaya ulaşacağına tabir olunur.

Rüyada ölü birini kurtarmak mesleğinde kendisini tatmin ve mutlu edecek noktaya geleceğine, uzun yıllar yaşayacağına, neşesini hiç kaybetmeyeceğine, evlatlarından hayır bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada denizden insan kurtarmak evlatların hayırlı insanlar olmasıyla kişinin her açıdan kendisini mutlu hissedeceğine, verilen emeğin katbekat karşılığının alınacağına, tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine, yaşanan ekonomik sorunların aile bireyleri ile birlikte atılacak adımlar sayesinde sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada bebek hayatı kurtarmak sorunların ve rahatsızlıkların atlatılacağına, hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, bir gönül ilişkisine başlanacağına yorulur.

Rüyada göle düşen birini kurtarmak kısa sürecek bir üzüntü sonrasında refaha ereceğine, bütçesinin genişleyeceğine, gerçekleştirmek istediği projeleri bu sayede gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada bir kuşu kurtarmak geçiminin ve hayatının kolaylaşacağına, hane içindeki huzursuz havanın yerini mutluluğa ve sevgiye bırakacağına, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına işaret etmektedir.

Rüyada birileri kurtarmak çok üzücü olaylar işe karşılaşacağına, bu durumlardan kurtulmak için çok sevdiği ve değer verdiği kişilerden destek isteyeceğine, maddi ve manevi olarak ferahlık yaşanacağına, zor bir anda vereceği akıllıca bir karar sayesinde büyük bir zarara uğramaktan kurtulacağına rivayet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments