Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ölümlü trafik kazası görmek

Rüyada ölümlü trafik kazası görmek

Rüyada ölümlü trafik kazası görmek bilmediği bir durumla baş başa kalarak zor günler atlatacağına, anne babası ile ilgili kötü ve üzücü haberler alacağına ve uzun zamandan beri beklediği şeylerin gerçekleşmeyeceğine, kendisine yeni hedefler belirleyeceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına, sevinçli haberler alınacağına, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına ve kaçan fırsatların tekrar elde edileceğine, sevilen kişiler ile daha önce yapılmamış bir işe girileceğine, girişilen tüm işlerde başarı üstüne başarı kazanılacağına, şifaya kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada ölümlü trafik kazası gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz açısından olumlu gelişmeler söz konusu olabilir.

Rüyada trafik kazası ve ölüm görmek ağız tadının ve keyfin yerine geleceğine, her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine ve mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına, onlarla doyasıya vakit geçireceğine, tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada trafik kazasında ölüm görmek aile bireylerinin arasına nifak sokacak bir kişinin haneye gireceğine, attığı her adımın kendisine hayır getireceğine, oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine tabir olunur.

Rüyada ölümlü trafik kazası görmek gözünün yükseklerde değil sadece mutlulukta ve huzurda olacağına, kafasında bazı  soru işaretleri kalması sebebiyle birlikte olduğu kişiye güvensizlik duyacağına, kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine işarettir.

Rüyada yakının trafik kazası yaptığını görmek rahat edeceğine ve huzur duyacağına, çok daha güzel ve hayırlı işlere gireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine tabir olunur.

Rüyada trafik kazasını görmek iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına, para sıkıntısı çekmeyeceğine, gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına, kendisini evinin kapısından girdiği anda hafiflemiş ve iyi hissedeceğine, aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin de olmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir trafik kazası görmek işlerin başına geçeceğine, bolluğun ve bereketin geleceğine, yaşamının çalkantı, gürültü patırtı ve huzursuzluk içinde geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada trafik kazası görmek sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, uzun bir süre boyunca rahat edilecek bir döneme girileceğine, sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına alamet eder.

Rüyada trafik kazası atlatmak hayatı boyunca hep sevileceğine, refah düzeyinin düşeceğine, akrabalarla küslüklerin sona ereceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.