Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ölü birini yakmak

Rüyada ölü birini yakmak

Rüyada ölü birini yakmak ticaretinin açılacağına ve günlerinin güzelleşeceğine, attığı adımların boşa gideceğine, canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına ve kendisini büyük uğraşlarla ve uzun zaman çalışarak kurduğu işe vereceğine, uzak bir yerden kötü haberler geleceğine, bu yüzden aile hayatında çok büyük bir üzüntü yaşanacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine, bu sayede sıkıntı yaşadığı bazı durumları yakında ortadan kaldıracağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanacağına, hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına, maddi ve manevi olarak uğradığı zararların telafi edileceğine işaret eder.

Rüyada ölü birini yakmak gördüyseniz:

  • Bir bakıma bazı işlerinizin hallolması için başkalarından bağımsız davranmanız çok işinize yarayacak.

Rüyada ölüyü yakmak ekonomik gücün çoğalacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok mutlu olacağına, bunun için her gün şükredeceğine işaret eder.

Rüyada ölü birine kına yakmak maddeden çok maneviyata önem vereceğine, meşakkate düşeceğine, sağlıklı bir ömür süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölüleri yakmak rahatsızlıkların kısa süre içinde aşılacağına, istediği gibi alışverişe gideceğine, dünya mallarının ve nimetlerinin en iyilerine ulaşacağına, bunun da başarılarının kalıcı olmasına vesile olacağına delalet eder.

Rüyada ölü birini yakmak çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına ve rahata ereceğine, neşeli ve keyifli günler geçireceğine, bekarsa yakında evleneceğine ve mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada ölü insanı yakmak büyük oranda kazanç elde edeceğine, rahat şekilde yaşayacağına, yaşadığı tartışmaların sorunsuz bir şekilde biteceğine, rızkın ve kısmetin artacağına, maddi manevi zengin bir yaşam sürüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölünün eline kına yakmak iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine, kişinin maddi gelirinin çok düşeceğine, aile içinde de maddi konulardan kaynaklanan sevimsiz konuşmalar ve tartışmalar yaşanacağına, imreneceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedeceği kimse haline geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölüye ağıt yakmak daha sonra da bunun meyvelerini toplayacağına, zor durumlara düşüleceğine, beklediği kazancın aksine elindeki parayı da bu iş için harcayarak, inadından vazgeçmeyip daha da borçlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölüye kına yakmak maddi gücünü kaybedeceğine ve sadece bununla kalmayacağına, içindeki sıkıntıların gideceğine, kişinin endişelerinden, kötü düşüncelerinden, karamsarlığından ve umutsuzluğundan da arınacağına, tamamen huzur dolu bir ruha sahip olacağına tabir olunur.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir yorum

  1. Teyzem rüyasında ölmüş olan babamın kendi babasını yani dedemi kazana koyup altindaki ateşe de surekli odun attığını görmüş acaba ne anlama geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.