Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ölmüş annenin sesini duymak

Rüyada ölmüş annenin sesini duymak

Rüyada ölmüş annenin sesini duymak beklenen mirasın alınacağına, şans, kısmet, başarı ve zenginlik getireceğine, tüm dileklerin tutacağına, her şeyin aksi şekilde ilerlemeye başlayacağına ve pek çok aksiliğin üst üste geleceğine, endişe duyulan bir hastalığın aile bireylerinden birinde baş göstereceğine, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine ve içine kapanacağına, kazancını büyük miktarda arttıracağına, zor günlerin sona ereceğine, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşacağına, büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, umutsuzluğa, karamsarlığa düşeceğine ve çevresindeki kişilerle yaşayacağı fikir çatışmaları nedeniyle o kimselerle yollarını ayıracağına rivayet eder.

Rüyada ölmüş annenin sesini duymak gördüyseniz:

  • Partneriniz sosyal algınızı bozacak bir davranışınızı meydana çıkartabilir.

Rüyada anne baba sesi duymak onlar sayesinde kalkınacağına, ilerleyeceğine, hasret çekenlerin birleşeceğine, asık yüzlerin güleceğine ve fakir fukaranın doyacağına, kazancının yakın zamanda artış göstereceğine işaret eder.

Rüyada annenin sesini duymak mertebe, şöhret ve itibar kazanacağına, mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine, hayatını devam ettirecek kadar kazanç elde edeceğine, sağlığının ve mutluluğunun da yerine geleceğine delalettir.

Rüyada annemin sesini duymak yeni duygular tadacağına, yeni kısmetlere nail olacağına, içinin kıpır kıpır olacağına, yüzünün de güleceğine, el açmayacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, ailesinin de tasvip etmediği konularda direttiği için başını belaya sokacağına işaret eder.

Rüyada ölen annenin sesini duymak atılan adımların ferahlığa çıkacağına, hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, ters giden işlerin düzeleceğine tabir olunur.

Rüyada ölmüş annesinin sesini duymak kişinin kazancının düşmesiyle birlikte maddi gücünün de azalacağına ve alışkın olduğu yüksek yaşam standartlarının düşeceğine, yüzüne kan geleceğine, üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına yorulur.

Rüyada ölmüş anne sesini duymak çok zor zamanlar geçirileceğine, verilen sözlerin yerine getirilememesinden ötürü güvenin sarsılacağına, gereksiz olarak görülen harcamaların kesileceğine, maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş annemin sesini duymak çok kötü durumlara ve istenmeyen zararlara engel olacağına, kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine, tepkilerini ve düşüncelerini kontrol altına aldığı için ilişkilerinde de daha pozitifi bir tavır takınacağına, aile hayatını derinden etkileyen bir derdin elbirliği ile çözüme kavuşturulacağına işaret eder.

Rüyada annesinin sesini duymak huzurlu, sıhhatli, mutlu, uzun ömre, vatana millete ve ailesine hayırlı bir çocuğa sahip olunacağına, onunla yaşamını birleştireceğine rivayet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet

Rüyamda ölmüş Annemin sesini duydum eve hırsız girmiş diye bağırıyordu ben de bağırarak uyandım bu neye işarettir